Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van egy...

Lehetséges, hogy van egy ikertestvérem?!

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltam haza amikor találkoztam egy lánnyal aki teljesen úgy nézett ki, mint én! Annyira ledöbbentem, hogy csak álltam egy helyben és meredtem rá..akkor ő is észre vett. Csak álltunk egymással szembe annyira megdöbbentünk! Ugyanaz a magasság, alkat, arc..azzal a különbséggel, hogy az ő szeme zöld az enyém pedig barna. Ezen kívül szinte minden passzol.. azt mondta, hogy nagyon sietni kell, de megadott egy telefonszámot. Hívjam fel? Ezt most nem tudom hova tenni...hogyan kérdezhetek erre egyáltalán rá anyuéknál? Megdöbbentő a hasonlóság...azt hittem ilyen csak a filmekben van!! MIT TEGYEK? 17/L

2012. máj. 4. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem az ikertestvéred. Viszont lehet, hogy féltestvéred apud révén, aki mondjuk félre járt és abból lett egy gyereke. Lehet erről ő sem tud.
2012. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
Mikor kérdezed meg a születésnapi dátumát?
2012. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
?
2012. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
nos?? :)
2012. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel:)
2012. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
Mesélj!!
2012. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
83%
lehet, hogy nem tesót találtál, bármennyire is szeretnék. De elképzelhető, hogy egy olyan barátnőre teszel szert, akivel jobb lesz a kapcsolatod, mint egy igazi tesóval. Adj hírt az eredményről.
2012. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:

Szerintem se elképzelhetetlen, hogy féltestvérek.Írta a kérdező, hogy nem ismeri az apuját, mert "egyéjszakás kalandból" született.

Még az is lehet, hogyha elmész hozzá, megismered a saját apádat is.:)

2012. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 A kérdező kommentje:
Nem akarom egyből letámadni..:D én is gondoltam arra, hogy féltestvérem, de akkor lehetséges egyáltalán, hogy ennyire hasonlítsunk? Nagyon félek a holnapi találkozótól...majd mesélek akkor, ha gondoljátok :)
2012. máj. 4. 21:18
 40/88 A kérdező kommentje:
Írtátok, hogy meséljek :) hát mèg én sem tudok nagyjából semmit. Kiderül, hogy a lányt Enidnek hívják. Annyit mondott, hogy holnap 4-kor találkozzunk egy kávézóban, de le kell raknia mert különtanárnál van. Kérdezgettem anyut apámról, de elég kényes téma volt neki...egyedül annyit mondott, hogy a szememen kívűl szinte mindent tőle (mármint apámtól) örököltem. Aztán mivel szinte soha sem kérdeztem róla, inkább abbahagytam, mert láttam rajta, hogy egyre idegesebb...
2012. máj. 4. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!