Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van egy...

Lehetséges, hogy van egy ikertestvérem?!

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltam haza amikor találkoztam egy lánnyal aki teljesen úgy nézett ki, mint én! Annyira ledöbbentem, hogy csak álltam egy helyben és meredtem rá..akkor ő is észre vett. Csak álltunk egymással szembe annyira megdöbbentünk! Ugyanaz a magasság, alkat, arc..azzal a különbséggel, hogy az ő szeme zöld az enyém pedig barna. Ezen kívül szinte minden passzol.. azt mondta, hogy nagyon sietni kell, de megadott egy telefonszámot. Hívjam fel? Ezt most nem tudom hova tenni...hogyan kérdezhetek erre egyáltalán rá anyuéknál? Megdöbbentő a hasonlóság...azt hittem ilyen csak a filmekben van!! MIT TEGYEK? 17/L

2012. máj. 4. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
Szia, engem is nagyon érdekel hogy derült ki! Pontos sztorit kérünk! :-P
2012. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
Akkor sokan jól tippeltek itt :D Mesélj hogy derült ez ki?
2012. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim válasza:
Mesééélj!!
2012. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki? Mesélj légyszi :)
2012. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
45%
fake az egész...
2012. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Leírod hogy derült ki??? Nagyon kíváncsiak vagyunk. :-D
2012. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:

áá, de örülööök :)

hogy derült ki?

2012. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 A kérdező kommentje:
Elkezdtünk kétnaponta találkozni. Egyszer aztán épp egy kávézóba vártam és jött vele egy férfi. Leültek, az apukám bemutatkozott és megkérdezte, hogy nem-e xy-nak hívják anyukámat. De igen ő volt xy-on :) kiderült, hogy apa épp nagyon csúnyán összeveszett a tesóm anyukájával, ezért jól leitta magát. Mint kiderült anya is totál részeg volt
2012. júl. 30. 00:43
 79/88 A kérdező kommentje:
Elkezdtek beszélgetni, egymásnak estek és nem védekeztek. Szóval így esett. Apa(olyan fura végre kimondani ezt a szót) azt mondta, hogy nem tudott rólam, de ha tudta volna, hogy van még egy lánya, törödött volna velem :) anya és ő találkoztak, apa megbeszélte vele, hogy szeretné ha ezentúl sokat találkozhatnánk, hogy megismerjen :))) amúgy sokat is voltam/vagyok náluk :) van mág egy féltesóm, egy 5 éves kisfiú :) annyira boldog vagyok!:)
2012. júl. 30. 00:58
 80/88 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi,hihetetlen az egész ha így belegondolok.Bár örülök hogy Rátaláltál a féltesódra,így megismerhetted az igazi apukád is,a lényeg hogy boldog vagy.
2012. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!