Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van egy...

Lehetséges, hogy van egy ikertestvérem?!

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltam haza amikor találkoztam egy lánnyal aki teljesen úgy nézett ki, mint én! Annyira ledöbbentem, hogy csak álltam egy helyben és meredtem rá..akkor ő is észre vett. Csak álltunk egymással szembe annyira megdöbbentünk! Ugyanaz a magasság, alkat, arc..azzal a különbséggel, hogy az ő szeme zöld az enyém pedig barna. Ezen kívül szinte minden passzol.. azt mondta, hogy nagyon sietni kell, de megadott egy telefonszámot. Hívjam fel? Ezt most nem tudom hova tenni...hogyan kérdezhetek erre egyáltalán rá anyuéknál? Megdöbbentő a hasonlóság...azt hittem ilyen csak a filmekben van!! MIT TEGYEK? 17/L

2012. máj. 4. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim válasza:
írd le mi volt :D
2012. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
Kérdező!!!! Hol vagy már? Becsavarodok:'D
2012. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
58%
Kedves kérdező, légyszíves jelentkezz, mert itt már mindenki tülkön ül!
2012. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
64%
Az "tűkön ül", nem tülkön...
2012. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
58%
Akkor legyen Tűlkön, ha annyira szúrja a szemed!!! Egyébként úgy írtam, és akkor is és most is aláhúzza a gép, hogy rossz a helyesírása!
2012. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
78%
Olvasni se tudsz. TŰKÖN. Sok tűn. Nincs benne L betű.
2012. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
35%
amúgy fake
2012. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy későn írok, csak ballagási buliba voltam és muszáj volt kialudnom magam..:) na, szóval :D kicsit késve értem oda,ő már ott volt. Leültem elé és elkezdtük tanulmányozni egymást. Személyit cseréltünk. Nem egy napon születtünk...két hónappal fiatalabb. Szóval valószínűleg nem vagyunk testvérek. DE elkezdtünk beszélgetni. Mesélt a családjáról, a sulijáról..meg kb mindenről. Én is neki. Komolyan úgy éreztem, mintha már ezer éve ismerném. Nagyon aranyos és okos lány, vannak tervei az életben. A kávézó után elmentünk még sétálni és négy (!) óra múlva értem haza. Megbeszéltük, hogy átmegyek hozzájuk, mert szeretnénk megbizonyosodni, hogy tényleg nem vagyunk rokonok. Azt mondta szeretné ha tartanánk a kapcsolatot. Kiderült, hogy tök közel laknak :D megbeszéltünk egy új "randit" :) ha nem is a testvérem, de úgy érzem nagyon jó barátok azért lehetünk :)
2012. máj. 6. 12:59
 59/88 anonim ***** válasza:
Dejooo:) irigyellek, én is úgy találkoznek egy hasonmasommal! Szerencsés vagy.
2012. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) most már én is úgy érzem :) bár mondjuk elég fura volt magamat kívülről nézni :D
2012. máj. 6. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!