Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van egy...

Lehetséges, hogy van egy ikertestvérem?!

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltam haza amikor találkoztam egy lánnyal aki teljesen úgy nézett ki, mint én! Annyira ledöbbentem, hogy csak álltam egy helyben és meredtem rá..akkor ő is észre vett. Csak álltunk egymással szembe annyira megdöbbentünk! Ugyanaz a magasság, alkat, arc..azzal a különbséggel, hogy az ő szeme zöld az enyém pedig barna. Ezen kívül szinte minden passzol.. azt mondta, hogy nagyon sietni kell, de megadott egy telefonszámot. Hívjam fel? Ezt most nem tudom hova tenni...hogyan kérdezhetek erre egyáltalán rá anyuéknál? Megdöbbentő a hasonlóság...azt hittem ilyen csak a filmekben van!! MIT TEGYEK? 17/L

2012. máj. 4. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
95%
Nem mondom, hogy mindenkinek van alteregója, de előfordul. Egyszer én is láttam egy lányt, aki nagyon hasonlított rám, jól meg is néztem, mert jó volt végre kívülről látni hogy is nézhetek ki :-DDDD Sok "véletlen" van az életben és az is egy véletlen, hogy az egyik ember úgy sikeredik, hogy hasonlít egy másikra. Persze, mindenképp keresd fel, ha már megadta a számát, biztos ő is kíváncsi rád. A születési dátum sok mindent elárul.
2012. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
51%
Hivd at hozzatok.
2012. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
51%
Anya csak egy van, ha anyukád nem tud róla, apukád igencsak rosszalkodott 17 évvel ezelőtt, lehet nem az ikertesód, csak a tesód!Hajaj, én is áthívnám, amikor mindkettő szülő otthon van!Meglepetéééés!
2012. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
91%
Hűha, a többiek mindent leírtak már előttem, de azért majd oszd meg velünk, mi lett a sztori vége, mert engem nagyon érdekel! :))
2012. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
72%
velemis :)
2012. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
81%
Engem is érdekel, mi lesz a későbbiekben. :)
2012. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
72%

Engem is érdekelne.

Nekem egy barátnőmre hitték azt mindíg h a hugom. Annyira pedig sztem nem is hasonlítottunk, de nem győztük magyarázni h mi csak barátnők vagyunk :D

2012. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagytok egypetéjű ikrek, mert nem ugyanolyan színű a szemetek.A kétpetéjű ikrek meg legtöbbször egyáltalán nem hasonlítanak egymásra.


[link]

2012. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
84%

Ha annyira hasonlítottok játszatok Két Lottit... :-D

Cseréljetek életet párnapra... hogy mikor veszikn észre...


A viccet félre téve hívd áthozzátok és mutasd megszüleidnek is de akkor ha több minden stimmel

2012. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
91%
A kétpetéjű ikrek hasonlítanak egymásra olyan mértékben, mint a sima testvérek.
2012. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!