Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van egy...

Lehetséges, hogy van egy ikertestvérem?!

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltam haza amikor találkoztam egy lánnyal aki teljesen úgy nézett ki, mint én! Annyira ledöbbentem, hogy csak álltam egy helyben és meredtem rá..akkor ő is észre vett. Csak álltunk egymással szembe annyira megdöbbentünk! Ugyanaz a magasság, alkat, arc..azzal a különbséggel, hogy az ő szeme zöld az enyém pedig barna. Ezen kívül szinte minden passzol.. azt mondta, hogy nagyon sietni kell, de megadott egy telefonszámot. Hívjam fel? Ezt most nem tudom hova tenni...hogyan kérdezhetek erre egyáltalán rá anyuéknál? Megdöbbentő a hasonlóság...azt hittem ilyen csak a filmekben van!! MIT TEGYEK? 17/L

2012. máj. 4. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Még nekem is hihetetlen, hiszen mindíg is egy apukát szerettem volna :) és most még 2 tesót is kaptam :))
2012. júl. 30. 09:32
 82/88 anonim ***** válasza:
És anyukád mit szól?
2012. júl. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:
Eleinte kiakadt...össze is vesztünk egy kicsit. Azt hitte apa el akar tőle választani. Aztán megmondtam neki, hogy végre megismerhetem az apukámat és ha szeret, ne gátoljon meg benne.. Akkor végülis azt mondta, hogy oké :) miután beszélt apuval már egyáltalán nem ellenkezett :)
2012. júl. 31. 14:30
 84/88 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, kérdező? Még mindig tartjátok a kapcsolatot?
2012. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egyetlen kérdésem van: édesanyádnak milyen színű a szeme?
2012. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 A kérdező kommentje:
Igen tartjuk a kapcsolatot,amikor az időnk engedi találkozunk, a nyáron nagyon sokat voltam náluk :) anyukám szeme pedig barna :)
2012. szept. 7. 19:34
 87/88 Vikuci79 ***** válasza:

Heló!

Hát ez fantasztikus!

Érdekes. Erre nem is gondoltam volna.

2018. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim válasza:
0%
De baszo most tűkön oké H szar ülni, de nem sokkal szarabb egy tülkön?? Ne legyél már nyomorék [link] nyomd el magad te krumpli képű
2020. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!