Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pro és kontra. Vajon ti...

Pro és kontra. Vajon ti melyik lehetőség közül választanátok? Boldogság vagy anyagi háttér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy elég különös kérdéssel fordulok hozzátok. 2 Férfi között kellene választanom, nem akarok és nem is tehetem meg hogy 2 vasat tartsak a tűzbe.


Az egyik férfi az "igazi" szerelem számomra. Domináns, határozott, vagány, férfias.


A másik: Kedves, odaadó, jólelkű, amolyan ha szólok pattan és bármit megvesz nekem.


A környezetem szerint az első pasi, megalázó, bunkó stílusú aki beképzelt is, amíg a másik egy tök átlagos aki mellett nem szenvednék hiányt semmiben sem.


Nektek mi a véleményetek? Melyik utat választanátok?



2012. máj. 5. 22:56
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Mert hogy lusta eljönni értem...
2012. máj. 5. 23:09
 12/32 anonim ***** válasza:
97%
Ne várd, hogy itt bárki is majd megmondja, hogy mit kell választanod. Mindenkinek más és más lenne a választása. Ez a te döntésed, mérlegelned kell. A szíved mindenképpen jobban húz valamelyik férfihez, csak te még ezt nem látod. A pénzt semmiképpen ne legyen választási szempont.
2012. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem tökmindegy kit választasz, mindenképpen vergődni fogsz. Ha a suttyót választod, akkor pár éven belül besokallsz a modorától, esetleg a szegénység is zavarni fog, és sóvárogva emlékszel majd vissza a jómódú, aranyos, előzékeny srácra, aki a világot a lábad elé tette volna. Ha a normálisabbat választod, akkor meg éveken át azon fogsz nyígni, hogy jaaaaaaj de nagyon unalmas az élet, unottan turkálod majd a Gucci ruhákat a szekrényedben, tôk természetesnek veszed a párodtól, hogy mindig a kedvedet lesi, miközben magadban lenézed majd és talán undorodni is fogsz az érintésétől. Ezekkel a férfiakkal te nem leszel hosszútávon boldog, egyikükkel se.
2012. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
22%

én megtartanám mindkettőt.


szerintem kell egy 'rossz és jófiú' is. :)

2012. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Ne essünk a ló túlsó oldalára. Nem gucci táska stb.. nem milliárdos pasiról van szó, talán még milliomosról sem. Csak ha szeretnék egy cipőt (és nem azért mert 100van) akkor megveszi nekek, normális kereteken belül.


Amíg a másik pasi is megvehetné, DE rosszul érezném magam ha elfogadnám tőle. Éppen ezért nem kérek tőle soha semmit.

2012. máj. 5. 23:35
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Az első férfitól miért éreznéd rosszul magad,ha megvenne neked pl egy cipőt,vagy bármi mást? Hisz még a taxid is fizeti...


Egyébként én azt választanám,akihez a testem is vonzódik!

2012. máj. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
71%
Én a kettest választanám. Idővel megszereteted őt is. De a szegénységben a folytonos stresszben is elmúlhat a legnagyobb szerelem!
2012. máj. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

Egyiket se.


1. jelölt: tahó, akibe szerelmes vagy, ezért a tahóságát férfiasságnak és vagányságnak nevezed. Még... (az igazi szerelem ott kezdődik, hogy a párom nem domináns, és a környezetem - aki objektíven szemléli - sem találja bunkónak)


2. jelölt: odaadó ember, akiből sec-perc alatt papucsot csinálhatnál, ráadásul mindent megvenne neked. (azaz konkrétan kihasználnád.)


Ha igazi NŐ akarsz lenni, a következőt tennéd: kikönyörögnél a pénzes alanytól egy gyűrűt, a vagyánycsávót meg megtartanád szeretőnek.


Azt gondolom, hogy a kedvesebbik férfi megérdemelne egy olyan nőt, aki szereti is, nem csak egy létrának tekinti, amin felkapaszkodhat...

2012. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

De akkor tulajdonképpen hogy is állunk?

Az 'igazi' férfiaval összejártok - gondolom, nem csak kártyázni. Közben a jólelkű fréfi megvesz neked egy-egy cipőt, ha arról van szó?

Tulajdonképpen melyikkel van kapcsolatod? vagy tudnak egymásról? Komolyan nem értem. A szerelmeddel együtt vagy, közben egy másik férfi udvarolgat neked, és az ahjándékait el is fogadod?

2012. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Látom itt is megoszlanak a vélemények. Nem tudom, hogy miért érzem magam rosszul ha tőle kell elfogadnom valamit, pedig úgy gondolom vele belsőségesebb a kapcsolatom. Talán a környezetem látja jól és tényleg egy beképzelt bunkó! Viszont a másik embert pedig nem hiszem hogy a jólelkűségért szeretik...Egyébként a "jófiúval" nem feküdtem még le.
2012. máj. 6. 10:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!