Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pro és kontra. Vajon ti...

Pro és kontra. Vajon ti melyik lehetőség közül választanátok? Boldogság vagy anyagi háttér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy elég különös kérdéssel fordulok hozzátok. 2 Férfi között kellene választanom, nem akarok és nem is tehetem meg hogy 2 vasat tartsak a tűzbe.


Az egyik férfi az "igazi" szerelem számomra. Domináns, határozott, vagány, férfias.


A másik: Kedves, odaadó, jólelkű, amolyan ha szólok pattan és bármit megvesz nekem.


A környezetem szerint az első pasi, megalázó, bunkó stílusú aki beképzelt is, amíg a másik egy tök átlagos aki mellett nem szenvednék hiányt semmiben sem.


Nektek mi a véleményetek? Melyik utat választanátok?



2012. máj. 5. 22:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

18-19. vagyok.


Annyit mondhatok, hogy a szerelem olykor vak, és nem egy nő esett abba a hibába, hogy valamilyen módon(házasság, gyerek) összekötötte az életét valakivel, akibe szerelmes volt, emiatt nem látta tisztán a rossz tulajdonságait.


A jófiúról pedig csak annyit, hogy nyilván vágyik az őszinte szeretetre és arra, hogy ő is adhasson valamit annak, akit szeret, ehhez a pénz pedig csak egy eszköz. A legetikusabb vele szemben az lenne, ha nem fogadnál el tőle semmit, amíg nem érzed úgy, hogy van jövőtök, vonzódsz is hozzá, nem csak az 'eszeddel szereted'.

Természetes, hogy a rokonok az anyagi és egyéb biztonságot választanák neked, de a jófiút se hitegetheted, ha magad sem tudod, hogy megszereted-e valaha. Sok 'jófiú' kiég attól, hogy a nők csak szeretni akarják, de nem tudják. Ilyenkor jön a - gyakran jogos - panaszuk, hogy ők mindent megadnának a nőnek, de az mégis otthagyja őket. Ezért mondom én azt, hogy hagyd meg a jó srácot annak a lánynak, aki bele is tud szeretni. A rosszfiútól meg magadat kíméld meg.

2012. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos amit mondasz. Ezért is nem akarok 2 vasat a tűzbe tartani. Annyira 2 féle ember...úgy érzem kezdek a jófiúhoz húzni, de csak azért mert többet "foglalkozik" velem, érdekli mit csinálok, érdekli a személyiségem. Amíg a másikkal ez a ritka találkozás és a napi 2 perc telefon nem tesz jót a kapcsolatunknak...pedig ő lenne az igazi párom
2012. máj. 6. 10:18
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok, hogy egyikük sem az igazi párod. Az igazi párod, az, aki törődik veled, és te is ugyanúgy törődsz vele. Mindezt pedig nem azért teszed, mert neked jólesik, hanem mert NEKI akarsz jót. A párom egyik barátjával már másodjára szakított a barátnője, azért, mert "nem tudta megszeretni". Egy olyan kapcsolatot, hol hónapok után sem jelenik meg a szerelem, el sem érdemes kezdeni. Nem lennél mellette boldog hosszútávon. De a másikkal sem, hidd el.


Rengetegszer eshetsz szerelembe, de egyszer sem biztos, hogy a szerelmed az igazi párod. A szerelem önmagában semmire nem lehet indok, viszont szerelem nélkül nem is lehet jó egy kapcsolat. Arról nem is beszélve, hogy nyilván nem lennétek egyenlőek a kapcsolatban, bármelyik férfi mellett is döntesz. Ezért nem lehet egyik sem az 'igazi'.

2012. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyiksem az igazi.

Én is hasonló problémákkal küzdőttem, mint te. Én a bölcs nagyim kérdeztem ,hogy a 2 fiú közül melyik a befútó.

Ő azt mondta, hogy egyik sem fog engem boldoggá tenni, mert mit ér a szenvedély, ha a pasi kutyába sem vesz és idővel maga folytja el bennem a lángot. És mit ér a rendes pasi, ha nincs az a tűz ami életben tart minket.

Az egyiknél kiégek a másik meg langyos víz.

Szóval várjak amíg el nem jön az a férfi aki nekem rendeltetett.


És voli' lá! Tényleg eljött 2 év múlva egy olyan fiú aki udvarias, illedelmes, tisztelettudó, de velem szenvedélyes, az életét odaadná egy mosolyomért...


Szóval pasit úgy kell választani, hogy a szíved jelölje ki őt, de az eszeddel kell igent mondani! Ha így teszel, akkor boldog leszel 20 év múlva is!

2012. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
35%
A rossz fiu irant csak fellángolást érzel,mint a legtöbb nő te is a domináns férfit tudod jobban tisztelni,kivánni,szeretni...de csak egy daraig,szerintem hosszu tavon nem lennél boldog mellette,és nem a pénz miatt!!!!!ha mar most sok mindenre lusta veled kapcoslatban,szerinted mi lenne mondjuk 1-2 éves kapcsolat utan,amikor aztan tényleg ellustulnak?? A masik pasi jobb választás LENNE,de nem az ő sem,hacsak nem akarod pár honap mulva a falat kaparni mondjuk minden szeretkezés előtt,mert nem tudod őt kivánni,nem tudod tisztelni,nem tudod ugy szeretni...Keress olyat akiben ez a két pasi van összegyurva.
2012. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
69%

A másodikat választom.


Bár nem értem, hogy most számodra melyik jelenti a boldogságot és melyik az anyagi hátteret. Feltételezem a második lenne az anyagi háttér. De nem azért kell őt választani, hanem a jó lelke miatt.


Az első férfival nem fog sokáig tartani, nem leszel boldog, csak ideig-óráig. (bár itt is vannak kivételek, de általában nem működik a dolog).


27.N.

2012. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Az első srácot kisebb nagyobb megszakítással majdnem hogy 2 éve ismerem, 2 éve a párom. Sokat küzdöttem ezért a kapcsolatért. A második srácot 1 éve ismerem és kb 3 hónapja kezdett nekem "udvarolni".


Tehát már ismerem annyira a rossz fiút hogy kb tudjam mi ár rám.

2012. máj. 6. 12:27
 28/32 anonim ***** válasza:
81%

Én inkább csak saját történetet osztanék meg. Az én volt párom kicsit jobb módú, tehetősebb férfi volt. Elég sokáig együtt voltunk, viszont egy idő után kezdtünk elhidegülni egymástól, amit ő azzal próbált orvosolni, hogy mindent megvett nekem, amit csak kiejtettem a számon. Egy idő után már elegem lett abból, hogy így próbál maga mellett tartani, mert ez a legegyszerűbb módszer. Bevallom, egy darabig jól is esett, de egy idő után már inkább kellemetlenné vált! Hozzászoktam, hogy mindig mindent megkapok és egy elkényeztetett pénzhes fruskának éreztem magamat már a vége felé. Nem adtam, csak kaptam.


A jelenlegi kapcsolatomban a párom szegény és olykor bunkó is, de hamar észhez lehet téríteni, viszont nem érzem úgy, hogy "megvásárolna" és hajlandó lennék akár az összes pénzemet is rákölteni, ha ezen múlna... Ergo olykor többet adok, mint kapok, mégsem érzem ezt problémának, mert szeretem!


Itt segíteni nem fogunk tudni, egy biztos. NE a pénz alapján ítélj és dönts!!

2012. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
67%

Én a 2-es miatt hagytam ott az 1-es tipusut 4 év után :)


Életem legjobb döntése volt.


A domináns vagány rosszfuú kell kipróbálásra hogy aztán értékelni tudd a 2es tipus nyugodt odaadó szerelmét,és békében felnevelgessétek a 2 szép gyereket és együtt öregedjetek meg.

2012. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
69%
Hát a 2-es nem lehet annyira jófiú, ha egy párkapcsolatban élő nőnek udvarol... A 2-es szerintem papucs, az 1-esben nekem nem jönne be, hogy domináns. Bár az, hogy neked kell őt meglátogatnod, szvsz nem bunkóság részéről (neked ez 2 út oda-vissza, neki 1 elmenni érted, 1 elvinni téged a városába, 1 visszavinni téged Pestre, 1 hazamenni... úgy logikus, ahogy csináljátok.)
2012. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!