Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a keresztszüleitekkel? Ha kort és nemet is írtok, köszi.

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen. Anyám unokatestvérét és annak feleségét kérték fel a keresztelésünkre, akikkel addig sem volt nagy kapcsolatuk. Kb. 17 éves koromig húsvétkor eljöttek, elültünk pár kínos órát, a beszélgetés erőltetett volt. A gyerekeikkel, míg kicsik voltunk, eljátszottunk, aztán már azok is csak ültek kussban. :)

23N

2012. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mig kisebb voltam,jo volt a kapcsolatom a keresztszüleimmel...most,hogy felnöttem,törtèntek dolgok,ezért màr règen nem làttam öket.

Keresztlányomnak igyekszem nagyon jo keresztanyja lenni,nem akarom,hogy csalódjon bennem.

2012. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta nem láttam őket, lassan 10 éve, hogy meghalt a nagyi és akkor a "drága" keresztapám szerette volna az összes örökséget.

De ez sem lett volna így ha keresztapám nem jött volna össze azzal a pénzéhes nővel a keresztanyám halála után.

Az ő hatására nem beszélünk évek óta, pedig nagyon szerettem, sokat nyaraltam náluk meg olyan jó volt minden.


22/N

2012. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó. A keresztanyám nő, és 67 éves. A keresztapám férfi, és 56 éves. ( nem férj és feleség ) Én 30 éves vagyok, és egyedülálló.
2012. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,mindenkinek ment a zöld kezecske,ha van kedvetek,írjatok még!
2012. máj. 7. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!