Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetesen tortent varatlan...

Temetesen tortent varatlan szituaciok, furcsa, meglepo tortenesek erdekelnenek. Volt mar vkinek ilyenben resze? Vicces, szomoru tortenetek, barmi, ami miatt emlekezetes maradt a szertartas es nem a hagyomanyos, megszokott.

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 10:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%

Férjem mesélte: Édesanyját temették (16 volt akkor), és az urnát vivő autó elakadt a pocsolyában. Próbálták kirángatni a kocsit, de csak azt lehetett hallani, hogy mozog az urna a kocsiban...

Apósom temetésén voltunk, mikor a férjem kérésére az egyik zeneszámot kihagyattuk a szertartáson. De ez kisebb zavart okozott a rendszerben, így mikor el kezdtek szólni a harangok, a bimm-bamm helyett egy idő után csak ez volt biiiiiiiiiiiiiiiimmmmmbiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm.

A másik pedig, hogy elég fejlett a szépérzékem. Álltunk a ravatal mellett, néztem ki a fejemből. Megláttam, hogy az a bársonytakaró amivel le van takarva az a gurulós akármi, szét van szakadva több helyen, rettentő koszos, ill az arany csüllöngők (nem jut eszembe a neve, a széléhez van varrva) is le vannak szakadva....

2012. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
92%
Egy idegen helyen voltunk,egy más kulturában.az elhunytat nem ismertük.A temetőben leghátulra álltunk.Siri csend a pap sorolja a dolgokat mikor megszólal egy láncfűrész.komolyan majd elröhögtem magam.később derült ki hogy nem fért be a koporsó a gödörbe egy gyökér miatt azt vágták el.ott a helyiek meg se rezzentek mert ott ez megszokott,csak nekünk volt furcsa.
2012. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy kórusban énekelek, és gyakran hívnak minket temetésekre énekelni. Egyik alkalommal amikor egy egyházi személyt temettek, püspököt vagy ilyesmit, nem emlékszem már, a ravatalozóba beálltunk és énekeltük az énekeket. Mögöttünk volt egy pad, ahová leült az egyik temetőben dolgozó személy és elkezdte enni a szendvicsét, de hangosan csámcsogva. Irtó kínos volt, hogy amikor sírtak a hozzátartozók, és sírást leszámítva teljes csönd volt, tökéletesen hallhatta mindenki, hogy az az ember ott kérődzik a szendvicsén.
2012. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Másik sztori: Az én rokonaim egy másik temetéskor a temetés előtt elkezdtek ENNI! a koporsón. Azt hittem elsüllyedek a szégyentől.
2012. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
A sírköves nem az elhunyt nevéhez kezdte belevésni az elhalálozás évét, hanem a még élő házastárséhoz... Mi szóltunk, hogy ez így nem lesz jó...
2012. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Csak hallomásból ismerem a storyt:

A faluban a szomszéd város papja volt a plébános. Volt egy hobbija: juhokat tartott. Egy alkalommal pedig elmaradt a temetés, mert a pap a birkáival foglalkozott, és elfelejtette, hogy temetése van.

2012. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Máshol, máskor, másik eset:


Mi csak a temetőben jártunk, mikor temetés zajlott. A koporsót fúvószenekar kísérte. A tubás, ahogy a nagykereszt mellett fordultak be, nekiment a nagykeresztnek. Az persze masszív márvány-beton kombó volt, úgyhogy jó nagyot csattant.

2012. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi sztorikat,nemelyik tenyleg nagyon mokas. Varom a tobbit is. :)
2012. máj. 19. 08:50
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak hallomásból tudom. A szüleim egy távolabbi ismerős temetésén voltak, amikor a pap beszélt, mindenki csendben hallgatott, majd közben belehasít a levegőbe a tejárus kocsi szirénája: Múúú-Múúú-MÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ (vagyis artikulálatlan tehénbőgés, majd ezt követi a "Boci-boci tarka" gyerekkórus). Ezt kevesen bírták ki mosoly nélkül...
2012. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Tél volt, nagy hó. Volt osztálytársam apukájának a temetésének végén az osztálytársam párja beleesett egy sírgödörbe.
2012. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!