Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetesen tortent varatlan...

Temetesen tortent varatlan szituaciok, furcsa, meglepo tortenesek erdekelnenek. Volt mar vkinek ilyenben resze? Vicces, szomoru tortenetek, barmi, ami miatt emlekezetes maradt a szertartas es nem a hagyomanyos, megszokott.

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 10:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek épp egyik távoli rokona temetésén jutott eszébe egy vicc, és alig tudta visszatartani a nevetést. Elég kellemetlen lehetett.


De az milyen dolog, hogy a pap tökrészeg egy temetésen? Olvastam itt néhány hozzászólásban. Elég durva :SS

2012. máj. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
A környékünkre érkezett egy fiatal pap, aki nem vezet autót és nem száll tömegközlekedési eszközre sem. Mindig gyalog indul a temetésre, ha szerencséje van a családnak, felveszik, mint stoppost, ha nem, akkor ki kell várni míg odaér. Volt, hogy délelőtt 10 helyett este 6-re ért oda gyalog a temetésre.
2012. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
nem mai kérdés de pár éve apai nagyim temetésén elég ciki volt hogy nagybátyám(mama fia) a sírba egy darab szegfűt dobott a felesége semmit...miközbe azért nem ismeretlen ember hunyt el hanem az anyósa...legjobb az volt hogy a szomszédasszony aki max 1-2 éve barátkozott a nagyival jobb csokrot dobott bele a sírba....
2014. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát az úgy volt, hogy pár éve februárban temetésre kellett mennem. Távoli rokon volt, igazából nem is ismertem, életemben ha négyszer-ötször láttam. Igazából nyűg volt az egész, február volt, hideg volt...stb. Közben él külföldön egy barátnőm, aki operaénekesnek tanul, nagyon be volt kakkantva, mert aznap volt egy vizsgája egy nagyon híres felügyelőbizottság előtt. Az a lényeg, hogy a temetőkapuban még ránéztem a telefonomra, és ott állt a barátnőmtől egy üzenet, hogy SIKERÜLT!!! Én meg persze nagyon megörültem ennek, és teljesen megfeledkeztem arról, hogy én most tulajdonképpen egy temetésen vagyok. Nagy vígan odamentem a ravatalozóba és képes voltam odaállni a gyászoló család elé széles vigyorral az arcomon, hogy szívből gratulálok!

Olyan fejet vágtak... azóta is ég a pofámon a bőr, ha eszembe jut.

2016. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!