Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon meddig képes egy nő a...

Vajon meddig képes egy nő a párjának tűrni csak azért mert szerelmes, szereti. Meddig tudja a férfi manipulálni?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok amikor egy férfi érzelmileg manipulálja a nőt és ezáltal kihasználja az érzelmeit, bármit megtehet vele és meg is teszi.

Majdnem minden esetben azt hallom, hogy "buta a nő" "soha nem fog megváltozni", és a környezete is kezd lemondani róla.

De sok esetben nem a Nő a hibás.

Kíváncsi lennék Ti mit gondoltok vajon meddig lehet ezt csinálni, mikor nyílik ki a Nő szeme.



2012. máj. 7. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Én egy fordított példát ismerek. Itt a nő manipulálja a férfit. Ez megy 10 éve. És már mindenki látja, hogy mi folyik kettőjük között, csak a férfi nem. Úgyhogy szerintem sok időnek kell eltelnie ahhoz, hogy a kihasznált fél felébredjen. Ha egyáltalán észreveszi.
2012. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sokáig,akár egész életében,főleg hogyha a nő önbizalom hiányos.De ebben mindkettőnek partnernek kell lenni valamilyen szinten szerintem.
2012. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Egyik kapcsolatomban volt az, hogy a férfi nagyon is manipulálni akart.

Annak ellenére, hogy szerelmes voltam sosem engedtem ezt meg neki, ez pedig nem tetszett neki. Majd azzal zsarolt, hogy elhagy, ehelyett inkább én hagytam el őt.

Sajnos elég sok nő és férfi van akinek ez nem tűnik fel, vagy igen, de csak a vállát vonja. Utána persze siránkoznak, hogy évekig egy rossz kapcsolatban voltak.

Csak nem sok értelme van ennek.

2012. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jó úton haladsz, ha már ezt beláttad! Szerintem egy idő után, ha így folytatja kiöl belőled mindent, egyre több hibáját és "butaságát" fogod észrevenni és remélhetőleg kiábrándulsz!

Szerintem próbálj meg kilépni ebből a kapcsolatból, csak nyerhetsz!

2012. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez egyénfüggő. Én egy évig tűrtem ezt mert annyira szerelmes voltam. Odáig fajultak a dolgok, hogy többször meg is ütött elég durván. Aztán kiderült, hogy terhes vagyok. Na, ez a pillanat volt az, amikor "kijózanodtam". Tudtam, hogy ilyen apát nem kívánhatok a gyermekemnek és véget vetettem a kapcsolatnak.
2012. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Régen volt olyan kapcsolatom,amiben olyasmiket bocsátottam meg,amit nem szabadott volna.Semmi értelme nem volt,de érdekes mód szakítás óta jóban vagyok vele,haveri szinten működik a dolog.Most vagyok benne egy olyan kapcsolatban,amiben annyi minden hülyeség történt már,mint az összes többiben együtt véve.Ilyen okos manipulátort még nem láttam:)Csak közben ez nem érdekel már,én nem veszíthetek semmit ha vége lenne köztünk a dolognak,és ő ezt jól tudja.Pár napja volt egy pont,amikor úgy gondoltam,az se érdekel ha nem jelentkezik többet,én biztos nem fogom keresni.Szóval ha valaki sokat játszadozik a hülyeségekkel,előbb-utóbb tönkre tesz mindent,úgyhogy kíváncsi vagyok meddig tart még köztünk a dolog.
2012. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Addig, amíg a szerelem és a szenvedély tart. Utána jön a megvilágosodás.
2012. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Amíg a manipulált félben nem tudatosul, hogy mi történik, és a tudatosulás után is amíg úgy érzi, hogy a kapcsolat minden rossz ellenére még rentábilis.
2012. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet manipulálni, aki hagyja magát. És aki hagyja magát, az meg is érdemli, hogy így bánjanak vele! Ja, és amikor végre kinyílik a nő szeme, na akkor tud fellépni a manipulációval szemben.
2012. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Amikor a férfi kidobja, mert már unja vagy annyira tönkretette, hogy már nem veszi hasznát.
2012. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!