Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha facebookon a szüleim...

Gáz, ha facebookon a szüleim kommentálják a képeimet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

Tizenpár éves tacskóként persze, biztos ciki lett volna. De manapság egyáltalán nem érzem annak. Nagymamámmal facebook cseten szoktam beszélgetni. Segítek neki megnézni egy rokonunk kisbabáját. Semmilyen körülmények közt nem szégyellem őket!!!

24N

2012. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát kedvesem, a FB mindenkié, és meg kell tanulni, hogy bizony mindenki lát rajta mindent: az osztályfőnök, a hülyegyerek a másik osztályból, a leendő munkatárs, a főnök, mindenki. Ne tégy ki olyan képet, szöveget, amit szégyellsz.
2012. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem egészen, mert be lehet állítani, hogy melyik csoport mit lásson. Igaz, aki eddig eljut intelligenciában, az már nem nagyon rak fel magáról olyan képet, ami alá a szülő odaírhatja, hogy "Kittikém, ha ilyen p*csarészeg szoktál lenni a bulikon, akkor legközelebb nem engedlek el!"
2012. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rajta, de ez már bolondság ami azon a facebookon megy.
2012. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!