Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne, vagy én...

Nektek rosszul esne, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátnőm a családjával vendégségbe jött a szomszédunkhoz, és még csak be sem köszöntek. Kint voltunk az udvaron, ők is. Délután 5-től este 9-ig még csak át sem köszöntek. Elég rosszul esett...

2012. máj. 12. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez elégg bunkóság... Normális az lenne, ha.beköszöntek volna. Persze, hogy rosszul esik az ilyen.
2012. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl!! Sajnos sok embert nem neveltek meg a szüleik...ezen ne bánkódj. Ettől még lehettek jóban, legalább tudod mennyire szoros a kötelék.

23N

2012. máj. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Azért eléggé elszomorodtam, azt hittem, igazi barátnőm.
2012. máj. 13. 09:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mivel most is ennyire ki vagy ezen akadva, abból kifolyólag nem köszöntek be, hiszen a szomszédhoz mentek vendégségbe... Bunkóság lett volna veletek bájgúnárkodni, és lehet ha odamennek köszönni, ti feltartottátok volna őket, és eleve titeket nem is hívtak át.. Bántó lehetett, én elhiszem, de lehet hogy nyomós okuk volt rá.
2012. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van.Ilyen "apróságokból" lehet igazából lemérni,hogyan viszonyulnak hozzád,nem abból amit sokszor mondanak.
2012. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!