Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most én reagálom túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most én reagálom túl, vagy jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy nagyon jó lánybarátja. A lány írta már a barátomnak, hogy szeretlek, stb.

Én is és a barátom is úgy gondoljuk, hogy a lány szerelmes a barátomba, de a barátom engem szeret.

A barátom most közölte velem, hogy régen mikor már jártunk, megkérdezte a lányt, hogy mi történne, ha megcsókolná? (azért kérdzte meg, hogy tudja, mi a helyzet), a lány azt mondta, hogy visszacsókolta volna.

Jogosan esik ez rosszul? A barátom mindennel bebizonyította, hog szeret, és ezt is az őszinteség miatt mondta el. De akkor is rosszul esik.


2012. márc. 26. 20:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én 16/L Ő 16/F és 5 hónapja járunk majdnem.
2012. márc. 26. 20:09
 2/16 anonim ***** válasza:

jogosan, de szerintem még akkor se kapd fel a vizet:) a barátod végülis őszinte volt veled, téged szeret, és szerintem nem is fog elhagyni a másik lányért (ezt olvastam ki a szavaidból). Szóval ha rosszulesik, az természetes (hiszen még jó, hogy néha féltékeny az ember a kedvesére), de ne mosd meg vele a fejét, hisz nem tehet róla, és különben is Téged szeret!

16/L

2012. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
jogosan esik rosszul, nekem is rosszul esne. a barátodnak tisztázni kellene vele a helyzetet és kicsit kerülni ha igazán szeret
2012. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De akkor miért ezt kérdezte meg? :(

Igazad van, le kell higgadnom, csak azért szíven ütött:)

2012. márc. 26. 20:10
 5/16 anonim ***** válasza:

jaj meg azért a barátod tisztázhatná a lánnyal, mert ha nem szerelmes belé, csak jó barátnak tartja a barátodat, akkor lehet, hogy feleslegesen parázol! majd írj, mi a helyzet:)

puszi.

16/L

2012. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hát nem tudom:( amúgy nekem is fájna, ha ilyet kérdezne. én megkérdezném a barátomtól, miért kérdezett tőle ilyet...

előző voltam (16):)

2012. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Igen, tisztáznia kellene, csak a lány alapból csúnyának tartja magát, stb, és a barátom a támasza:)

2012. márc. 26. 20:12
 8/16 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, és azt mondta, hogy azért, hogy megtudja, hogy mit érez a lány:)
2012. márc. 26. 20:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Az ember azt hinné, ha ilyesmi történik a szerettével, az első aggálya, hogy milyen nehéz lehet a másiknak, hogy zaklatják/tönkremegy egy barátsága, és nem önzetlenül féltékenykedni kezd.
2012. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen, nem szeretném, hog tönremenjen a barátsága. Nekem csaka csók kérdéssel volt a bajom.:) Hogy azért kérdezte a lánytól, hogy mi lenne ha megcsókolnálak?

Amúgy meg mondtam neki, hogy tisztázzák, és, hogy ne menjen rá a barátságuk, szóval emiatt ne ítéljetek el:)

2012. márc. 26. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!