Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselned ha megtudnad...

Hogy viselned ha megtudnad hogy egy csaladtag mar 1 honapja nem fúrdött meg? Nem vetted észre nem rökönyödnél meg? Csak arc és lábmosasa volt az is hetente

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy nekem apám hanyagolja el a fürdést és a fogmosást.Elég undorító.Büdös a szája,rohadnak le a fogai,mellette iszik,dohányzik és fizikai munkát végez.És a ruháit is alig cseréli.Tegnap mondta anyámnak,hogy már 5 napja ugyanabban az alsógatyájában járkál.Nagyon undorító szaga van,szinte zöld csíkot húz maga után a levegőben.Egyszer rászóltam,hogy fürödjön meg,mert nem bírtam megmaradni mellette,majdnem behánytam.:S
2012. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
47%
Hát gondolom előbb venném észre a szagáról ezt a tényt, minthogy beismeri. :D
2012. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
69%
Tök érdekes de én is valami hasonlón megyek keresztül. Tök kultúrált nő vagyok, csinos, adok magamra, ezeket csak úgy tájolás képen. Fél éve elköltöztünk új házba, és itt nincs fürdőkád csak zuhany. Sok a kölcsönünk, spórolunk ahol tudunk. Először csak másnaponta zuhanyoztunk a párommal, tél volt, ugyan mibe izzadna le az ember. Később jött a három nap, aztán azon vettem észre magam hogy elfelejtek fürdeni esténként. Régi lakásban nem telhetett el nap hogy ne fürödjek. Persze nálam is van bidé, meg lábmosás egy két naponta, szóval büdös az tuti nem vagyok. De néha én magam is elborzadok mikor számolgatom hogy 10 napja nem fürödtem. Amúgy meg mitől lenne büdös az ember a kritikus helyeken kívül? Teljesen megértelek kérdező, pedig fél évvel ezelőtt még lehurrogtalak volna. Így ítélkezzen az ember.
2012. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:
Nem veszik eszre nem tom mot szolnanak ha elmondanam
2012. máj. 14. 17:13
 15/68 anonim ***** válasza:
68%

Annyira bírom, ha valami ilyen vízfóbiás idejön hirdetni a hobbiját, rögtön közli: ő persze nem büdös, neki nincs szaga. Milyen érdekes ez! Úgy látszik, ők öntisztulók, sőt nem is úgy működnek, mint egy átlagember, aki bizony egy meleg nyári napon egy pár óra leforgása alatt megizzad úgy, hogy kellemetlen a szaga.

Nem, kérdező, neked nyilván nincs szagod! Ahogy egy vödör sz*rnak sincs, csak beképzeljük...

2012. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
70%

Én nem értem az ilyet,oké,hogy spórolni kell,de nem kell egy óráig engedni magadra a vizet,a zuhanyzás meg kb 4-5perc ha siet az ember.Miközben meg magadra kened a tusfürdőt el lehet zárni a csapot.

Számomra ez gusztustalan.

2012. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
71%
Belenyalnék a hónaljába, aztán bevágnám a szökőkútba a városban.
2012. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
56%
csak hisitek. a gér helyesírás "nem szeretek fürödni" férfi és a "tök kulturált" nő is büdös, csak az emberek többsége nem érzi rossznak a saját szagát ha heti egyzser mosol lábat meg arcot, azonkívül semmi, ill. ha 10
2012. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:
Nekem a férjem tutira szólna meg a többiek is. Mondjuk a ferjem nagyjabol tudja szota is mondani én hogyhogy nem izzadok meg milyen furcsa ez és imad szagolgatni fóleg a hajam pedig azt se mostam meg apr 16 ota
2012. máj. 14. 17:31
 20/68 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy csak te nem érzed magadon a szagodat? Lehet hogy mások érzik, csak nem akarják szóvá tenni. Bár gondolom azért az intim területeket megmosod, mert azt nem írtad. Én akkor nem lennék kiakadva, ha az intim területeket naponta megmossa, illetve a lábát és a hónalját. Ha viszont ezeket sem, akkor az eléggé visszataszító lenne, de azt biztos érezni lehet...
2012. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!