Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselned ha megtudnad...

Hogy viselned ha megtudnad hogy egy csaladtag mar 1 honapja nem fúrdött meg? Nem vetted észre nem rökönyödnél meg? Csak arc és lábmosasa volt az is hetente

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
94%

bocs, lenyomtam az entert


ill ha 10 napig nem fürdesz, az te csak a privát meggyőződésed, h nem érezni rajtad. ti nem érzitek, mindenki más igen. van egy férfi ismerősöm, aki csomót talált a hónaljában, elment egy természetgyógyászhoz, aki szerint a dezodor okozta. ugyanúgy fürdött napi 1x, de nem használt dezodort v bmi mást attól a ponttól kezdve. ő is azt mondta, h nem izzad és "annyi idő alatt" (kb 24 óra fürdéstő fürdésig) nem lesz kellemetlen szaga. pedig de. és engem zavart is, amikor találkoztunk

2012. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
fürdéstől*
2012. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg a férjed is hozzád hasonlóan igénytelen családból jött, számotokra ez a természetes. A szaglószerv (orr) a leghamarabb elfáradó testrészünk, ezért hamar hozzászoknak a bűzhöz, egy idő után fel sem tűnik. Ha te így érzed jól magad, egészségedre. Azért szerintem a legtöbb ember elhúzódik a közeledből, csak gondolom ezt te nem veszed észre.
2012. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
89%

Gyerekek, mindenki izzad, még jeges téli napon is. Mondjuk nem tudom, nektek mi az izzadás, mert az nem csak az, ami látszik. Nem csak az, ami aerobic közben jön. Ha elsétálsz a buszmegállóba, akkor is izzadsz, csak nem mint a disznó, hanem normálisan.


Nem tudom, annak az embernek azért megnézném a fején a dzsuvát, aki hetente egyszer mos arcot. Mert lehet, hogy te nem látod, de az arcbőr a legzsírosabb részed, és ha azt nem szeded le, gyönyörű lehetsz.


Aki veled él, az megszokja a szagot; aki nem, az tudja, hogy kínos, és nem fogja szóba hozni. Tudom, mert van egy rokonom, aki olyan büdös, hogy az nem igaz, de ő nem érzi. Konkrétan csöves szaga van, áporodott pisi szag. Brr.

2012. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Barátom is ugyanígy van. 3 éve vagyunk együtt. Ebben az évben január elsején fürdött és április 29-én meg most most szerdán egy temetés miatt. Megjegyzem az Alkalmakat márcsak szivatásból is.:D

De rajta sem érezni semmit. Mondjuk elég gáz is lenne, mert főpincér.... Mondjuk neki az arcmosás mindennapos. A kézhigiénia meg alapkövetelmény a szakmájában.

Mázlisták vagytok a géneitekkel. Egy idő után meg hozzá is szokik a tested az öntisztuláshoz. Európában nagy divat ez a mindennap fürdés....

2012. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj meg de ez hányingerkeltő. Normális esetben 1-2 naponta székletet ürítünk, az havi 15-30 alkalom. Nem mosod meg a feneked se? Neked van fogalmad arról, hogy hogy elszaporodtak már ott a baktériumok, amik szépen átvándorolnak a hüvelyedbe, húgyutakba és f.sza kis gyulladásokat, vizeletfertőzést okoznak?
2012. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:
Azt se.nincs fertőzésem pedig évek ota ritkan fürdöm
2012. máj. 14. 20:23
 28/68 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj,de ha én lennék a férjed tuti nem nyúlnék hozzád.
2012. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
55%
Ha én egy napig nem mosdok bármilyen okból, fáradtan, későn esek haza, és másnap tudok csak fürdeni, már rosszul érzem magam, piszkosnak és igénytelennek. Én nem tudom milyen emberek vannak, hogy bírnak élni hogy hetekig nem fürdenek. Basszus, pisilünk, kakilunk, nők menstruálnak, fúúúj... Ha az egyetemről hazaérek már piszkosnak érzem magam, tömegközlekedek stb, a baktériumok csak ellepik az ember testét, nem aza lényeg h szaga van-e az embernek, hanem a higiénia!! Ha olyan párom lenne aki nem lenne hajlandó naponta fürdeni, úgy penderíteném ki, h lába nem érné a földet... Kedvem nem lenne ilyenhez nyúlni
2012. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
76%
Csodálom, hogy van az az ember aki egy ilyen koszfészekbe még bele is rakja a... Ő se lehet különb ezek szerint.
2012. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!