Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselned ha megtudnad...

Hogy viselned ha megtudnad hogy egy csaladtag mar 1 honapja nem fúrdött meg? Nem vetted észre nem rökönyödnél meg? Csak arc és lábmosasa volt az is hetente

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
70%

Párom (férfi) a gondolatra is majd' összehányta magát, mikor felolvastam a kérdést és az egyéb infókat. Azt mondja, azt a férfit is megnézné magának, aki ilyen nőt megdug...


Meg egyébként szerintem a legdurvább nem az, hogy 1 hónapja nem mostad le a tested, hanem hogy még intim tájékon sem tisztálkodsz. (Bár hozzáteszem, én egy napig nem bírnám ki zuhanyzás nélkül.)

Nem értem, mi a f*szért kell ilyenen spórolni. Mi mindennap zuhanyzunk, heti többször mosunk, nem fogy el 3-4m3-nél több víz, mert takarékosan is le lehet tisztálkodni és alaposan.

Ismerek sajnos olyat, mint te. Igazán büdös és retkes nőről van szó. Ő nem veszi észre magán, azt hiszi jó nő. Aztán az összes kollégája róla beszél, hogy milyen hányadék szaga van, összerezzennek, ha a közelükbe megy, mert nem lehet kibírni. És ő még gyakrabban is fürödhet nálad, mert átlag másfél hetente 1-2 napig még okés, látszik, hogy hajat is mosott, de utána megint ugyanolyan büdös. Pedig egyébként kedves nő, de hiába, emiatt az igénytelensége miatt elkerülik.

2012. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
Fehérneműt milyen sűrűn cserélsz, ha cserélsz egyáltalán?
2012. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:
Zoknit bugyit minden nap cserelek
2012. máj. 15. 14:55
 44/68 A kérdező kommentje:
Fogat is minden nap mosok az más
2012. máj. 15. 14:56
 45/68 anonim ***** válasza:
És az miért más, áruld már el?
2012. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként meg érdekesek vagytok ti fújolók. Ez csak az új kor vívmánya hogy minden nap fürödni kell. MI volt régen? Soha nem fürödtek, max ha folyóval találkoztak. Mégis itt vagyunk mi, leszármazottak. Mosakodtak a kritikus helyeken, pedig nem is olyan melót végeztek, hogy ülnek a számgép előtt és nyomogatnak, hanem igazi munkát, amiben megizzad az ember. Nem is fogyott úgy a vízkészlet mint most. Igen is, nem árt arra is gondolni hogy az unokáinknak is maradjon víz a földön! Úgyhogy nem kell nagyon verni a nyálat, mert a multik és reklámok miatt kell naponta tetőtől talpig ledzsuvázkodni, hogy kellő mértékben fogyjon a sampont, tusfürdő, ilyen arclemosó, olyan tonik, amolyan tisztítószer, domesztosz, víz, hogy úgy érezd, ha ezt nap mint nap nem kapod meg akkor nem vagy ember. Hát én az vagyok, és a kérdező is az. Bár mindenki csak annyit fürödne ami tényleg szükséges neki, nem itt tartanánk. De ez már globális gondolkozást igényel és nem mindenki lát túl az orrán.
2012. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
76%

Akkor ne legyen számítógép, mert régen sem volt, és mégis itt vagyunk. Ne legyenek gyógyszerek, aki elhullik, úgyis gyenge evolúciós szempontból. Az áramot kössük ki, anélkül is elvoltunk.


Nem tudom, miért hiszed azt, hogy a fejlődés rossz. Azért fejlődünk, mert valami rossz, valami nem jól működik. Ha neked vágyálmod, hogy a saját kakáddal pingálj a barlangod falára, semmi nem akadályoz meg. De azért más hadd szerethessen tisztálkodni.

2012. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
92%

46: mondjuk kezdjük ott, hogy oltári baromságokat beszélsz. A tisztálkodás meg ha divat, ha nem, én igénylem. Nekem nem kell márkás tusfürdő, kutyaf***a, nekem a baba szappan bőven elég, nem akarok illatozni, csak tiszta akarok lenni.

Igen, régen csak a kritikus helyeken fürödtek. De ha nem olvastad volna, a kérdező ott sem szokott, csak havonta.

Másrészt régen pont a tisztálkodás hiánya miatt rohadt sok járvány pusztított.

2012. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
20%
Istenem! Itt csak dagadt tehenek, hormonzavarosok, meg kismamák vannak?
2012. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:

"Istenem! Itt csak dagadt tehenek, hormonzavarosok, meg kismamák vannak?"


Merthogy?

2012. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!