Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselned ha megtudnad...

Hogy viselned ha megtudnad hogy egy csaladtag mar 1 honapja nem fúrdött meg? Nem vetted észre nem rökönyödnél meg? Csak arc és lábmosasa volt az is hetente

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
Tényleg linkelj be képet. Így bármit mondhatsz. Én is mondhatom, hogy a kozmetikusom szerint én vagyok a legszebb a világon, mikor életemben nem is voltam kozmetikusnál.
2012. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
40%
Akkor is egy igénytelen bűzbomba lehetsz, tök mindegy mit állítasz.
2012. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim válasza:
88%

melyik strandra jársz?

csakhogy el tudjam kerülni és nehogy elkapjak tőled valamit a vízben.

2012. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:
Szechenyibe voltam ma fürcsizni ugyhogy megtört a fürdésnélküliseg tavaly is oda jartam meg neha pala vagy gellért
2012. máj. 31. 18:27
 65/68 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem kaptak el tőled semmit az odajáró emberek... :S
2012. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenkor örülök, hogy nem vagyok pesti.
2012. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

1. Persze régen nem fürödtek, ez igaz. A járványok terjedésének egyik fő oka volt a rossz személyes higiénia és az ebből fakadóan mocskos környezet.


2. A tanyasi puli farán se nagyon szép, ha szaros csimbókok lógnak, emberben pláne.


3. Egy életre elvetted a kedvem a Széchenyi fürdőtől. Hál istennek én februárban voltam ott utoljára.

2012. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
42%
A búbánatos ....-ért probléma, hogy nem fürdik ez a szerencsétlen? Amikor a Széchenyi vagy Gellért vagy bármelyik fürdőben a vénasszony beleereszt két galambot a medencében, vagy a vízimentőgyerek belehugyozik az nem gond, mert nem tudtok róla. Az higiénikus. Persze. Egy fürdőbe ettől cifrább dolgok is vannak, főleg a nem pesti (vidékiek) -ben.
2012. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!