Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselned ha megtudnad...

Hogy viselned ha megtudnad hogy egy csaladtag mar 1 honapja nem fúrdött meg? Nem vetted észre nem rökönyödnél meg? Csak arc és lábmosasa volt az is hetente

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
78%

Azért az egy dolog, hogy valaki mondjuk 1-2 napig elvan fürdés nélkül, főleg, ha nem fizikai munkát végez, sőt, esetleg otthon dolgozik, továbbá nincs kánikula. De azért havonta egyszer fürdeni... Sőt, amit egy válaszoló írt, hogy a pasija január és április között nem fürdött, na az már nagyon durva. Könyörgöm, azért nem állatok vagyunk, hanem emberek, ráadásul fejlett országban élünk.


Mondjuk azt még meg is értem, hogy az ilyen emberek párja nem érzi már a szagukat. Dolgoztam hajléktalanokkal, egy idő után én se éreztem semmit. De azért láttam egyet s mást, hogy mit csinál az ember bőrével az, ha nem tisztálkodik megfelelően.

2012. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:
Mit csinal a bőrével?
2012. máj. 14. 21:23
 33/68 anonim ***** válasza:
47%
Szóval még intim területen sem mosakszol? Mi a f*sz van veled menzesz idején? Még ha tampont is használsz netán... Fúj, olyan undorító p***szagod lehet, hogy felszállsz a távolsági buszra, már a végállomáson érzik.
2012. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 A kérdező kommentje:
Nem hasznalok tampont hanem betetet ált mensi utan van a havi fürdés de most ebben a honapban nem volt. Amugy max összeragad pár szőrszál nem a világ. És pár nap mulva az öszeragadas is elmulik. Lehet hogy öntisztulok nem tudom .de nincs szagom ez tuti.mert a csalad olyan megmondos mindent kifogasol mivel ezt nem ezert tudom nincs szagom.
2012. máj. 14. 21:50
 35/68 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem el,hogy ez igaz kérdés...:D
2012. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
67%

Ó te jó ég...már maj'nem visszagyütt a brassói.

"Há'de mijezz Viraag, haanyinger??"

2012. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
73%

Igénytelen, undorító, főleg nő létedre!

Nem hiszem el, hogy ezekben a 30 fokokban nem izzadtál le egy párszor. Hajat hogy mosol, ha még az "alvázadat" sem tartod rendben?

Lehet nincs szagod, de ha a rokonom lennél vinnélek is a slag alá.

Van, hogy elhagyom magam esetleg egy esős hétvégén, amikor 3 napig nem megyek sehová, de a 3. nap már rosszul vagyok a saját szagomtól.

Megmondom neked az őszintén: én se szeretek fürdeni, de azért tisztának, illatosnak lenni jóérzés, na meg emberek közé járok, adok magamra.

Az intim higiénia hiánya meg egyenesen felháborító. Igaz, végül is a saját egészségeddel játszol. Olyan fertőzést kaphatsz, hogy hónapokig kezelgetheted. Ráadásul a pasid képes a mensi vértől csatakos p*ncidba rakni a micsodáját. Ő is baromi igénye ember lehet.....

Már a gondolattól is rosszul vagyok, undorító vagy.

2012. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezted, hogy mit csinál az ember bőrével a tisztálkodás hiánya. Nos kérlek: fürdeni/zuhanyozni nem csak azért kell, mert koszos vagy, hanem azért is, mert például az elhalt bőr is így távozik a leghamarabb. Aki ilyen ritkán fürdik, arról csak a kosszal együtt pereg le a bőr, amikor valamivel súrlódik. Például átöltözéskor, vagy az ágyban. Ez az egyik. A másik, hogy először a hajlatokban, aztán később az egész testen kezd megváltozni a bőr állaga, vagy nem is tudom, hogy mondjam, de a lényeg az, hogy szinte rohad. Oké, te nem élsz az utcán, gondolom (vagyis remélem), hogy pisilni nem a bugyidba szoktál, stb. ezért nálad ez nem olyan szembetűnő, de ha így folytatod, ez lesz a vége.

Az meg különösen durva, hogy menzesz után sem fürödtél meg. A bomló vér a legjobb táptalaja mindenféle bacinak, és nem fog maradéktalanul távozni, hiába hiszed azt. A menstruáció amúgy valóban a szervezetnek egy öntisztító folyamata is, na de nem úgy, hogy nem tisztálkodsz.


Ezt a hajmosásos dolgot viszont elhiszem, a haj egy idő után tényleg képes az öntisztulásra, valójában az embereknek azért zsírosodik, mert mindig mossák. Ettől még nem fogom azt propagálni, hogy sose mossunk hajat, mivel a mai ember azért általában napi szinten jár az utcán, ahol rengeteg a por, a szmog, és minden egyéb, ami a hajára is rárakódik, hiába, hogy egy idő után tényleg nem fog neki zsírosodni, de ezek hosszú ideig ottmaradnak mosás nélkül.

2012. máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
83%
és még lepontozták azokat akik azt írják hogy az ilyen emberek akik nem fürdenek igénytelenek. Gondolom bűzölög a lepontozó a gép előtt és nyomkodja a piros kezecskéket a válaszoknál :)) Milyen emberek járnak ide?? pfejj
2012. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
100%
Fogat se szoktál mosni?
2012. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!