Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a nő 1...

Mit lehet tenni, ha a nő 1 éves gyerekek mellett sem vágyik a szexre?

Figyelt kérdés
14 hónaposak az ikreink, de még mindig nem jó a szexuális életünk. Elég fiatalok vagyunk, ő 25, én 27, de ő még sincs benne már azokban a dolgokban, amikben régen. Akármit felvetek, neki ahhoz nincs kedve, pedig nem vagyok erőszakos, még romantikus dolgokkal is próbálkozom, sokszor mondtam, hogy menjünk el ketten valahova és a fiúkra vigyázna az ő anyja, vagy az én szüleim. De neki az nem jó, nem meri őket magukra hagyni. Nem tudom már, hogy mit tegyek, elég rossz ez így.
2012. máj. 17. 12:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyon feszült, gondolom nehéz lehet az ikrekkel, 14 hónaposan elég problémás ikreket nevelni. Gondolom mostanában kezdenek el járni és futni kell utánuk mindenfelé. Nem válaszoltál, hogy komolyan elbeszélgettél-e már vele erről? Próbáljátok a szülőknek leadni a gyerekeket és menjetek el nyugodtan ebédelni, vacsorázni és beszéljétek meg. Lehet, csak nagyon feszült a rá nehezedő nyomástól. Attól még nehéz lehet neki, hogy be tudsz segíteni. És nem mindenki egyformán éli meg a helyzetet.
2012. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%

én szülés MÁSNAPJÁN már úgy éreztem letépném a férjem ruháját. de nem vagyunk egyformák nyilván.


vannak nők akik addig nem is tudják mennyire a gyerek az életfeladatuk,amig meg nem születnek. aztán érzik h őket ez voltaképpen tökéletesn kielégiti.


ez nem ellened szól,éls nem változott meg,most lett az,aki mindig is akart lenni.


a kevés vágy,a fáradtság a depresszió elképzelhető szülés után de nem 1 évvel később


valószionű h úgy érzi h ő anya és emiatt ő máér nem lehet szexistennő az ágyban vagy nem csinálhat olyan mocskos dolgokat mint régen.


beszélned kéne vele,mert lehet h ez nem fog megváltozni és akkor az a tisztességes ha nem láncol maga mellé hanem elneged

2012. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%

egy barátnőm is így volt. igazi vadmacsak volt,a férje elalélt tőle. aztán megszületett a gyerek,és onnantólkezdve a férjnek kuss volt,beszabályozta h mit csinálhat,folyton lehülyézte,az ágyban elutasította. amikor kérdőre vontam kiderűlt h felsőbbrendűnek érzi magát attól szült,plusz szerinte a férfi erre jó csak.


én is elképedtem a "változáson" de azóta is ilyen most már 12 éve,a férje azóta elhagyta mert tönkrement ebbe mondanpom se kell h azóta is a a volt férj a szemétláda ő meg a mártír

2012. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

és az is számít mit hoz otthonról engem anyukám így nevelt: kislányom, első a férjed. neki pedig te legyél az első. szeretetteljes házasságban nem borulhat ez fel.


valamiért neki elég a ygerekek közelsége. velük alszik? szoptat még?


nálunk első perctől megvoltak a szabáylok így maradt az intimitás,nem aludtunk velük, nem szoptatam őket 1 év után már,és 1 éves kortól hagytuk mamira őket


menjetek tanűácsadóba ha hajlandó rá,bár úgy tűnik szerinte semmi probléma nincsen

2012. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
Üljetek le beszéljétek meg, ha a helyzet továbbiakban sem változik akkor válj el. Nem áldozhatod feel az egész életed egy ilyen önző némberre.
2012. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
nálunk meg pont az van h engem az zavar h nem tudok annyi időt szánni a férjemre mint amikjor ketten voltunk,így mindent úgy igyekszem intézni-napirend,nevelés,szoktatás- h maradjon időnk. most csak az éjszakák a mieink egészen9-reggel 7ig-de az teljesen. nem normális dolog ha a nő jobban váégyiuk a gyerekei közelségére mint a férjéére
2012. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerű: fáradt. 2 db 1 éves mellett nem csoda, állandóan figyelni, résen lenni, elkapni, tisztába tenni, enni-inni... A másik ok pedig lehet hormonzavar is, ha szoptatott, még valószínűbb, orvos azt megoldja.
2012. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
utolsó: ez nem mentség a gúnyolódásra és a lenézésre. én i kifáradok estére,de alig várom h a férjemmel lehessek,bárhogy is. nem arról van itt szó h kimerült és lehangolt és szereti a férjét de teste nem úgy működik mint rég. itt más gond van
2012. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
Már megint egy olyan kérdés, amiben később kiderülnek még dolgok.... Istenem... így válaszoljon az ember...
2012. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%
ez van barátom, innentől fogva marad a zsebhoki. Vagy belenyugszol vagy lelépsz. Keress hobbit, vállalj több munkát, így megy ez.
2012. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!