Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a nő 1...

Mit lehet tenni, ha a nő 1 éves gyerekek mellett sem vágyik a szexre?

Figyelt kérdés
14 hónaposak az ikreink, de még mindig nem jó a szexuális életünk. Elég fiatalok vagyunk, ő 25, én 27, de ő még sincs benne már azokban a dolgokban, amikben régen. Akármit felvetek, neki ahhoz nincs kedve, pedig nem vagyok erőszakos, még romantikus dolgokkal is próbálkozom, sokszor mondtam, hogy menjünk el ketten valahova és a fiúkra vigyázna az ő anyja, vagy az én szüleim. De neki az nem jó, nem meri őket magukra hagyni. Nem tudom már, hogy mit tegyek, elég rossz ez így.
2012. máj. 17. 12:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%
Nő vagyok, és nem értem az ilyen nő társamat. Ha ez így marad nyilván a pasi keres egy másik lukat, keres egy kedvesebb nőt aki nem nézi le. De ha így lesz akkor persze a pasi a legnagyobb szemét. Miért nem lehet ezt elkerülni, megelőzni? A nő üljön le a pasival és mondja el hogy mit szeretne, mi a baja, miért nem kívánja a szexet és beszéljék meg. Elvégre azért kapcsolat hogy beszélgesssnek mindenről ami problémaként felmerül. Én is szültem két gyereket, és sokat voltam fáradt, de azt mindig szem előtt tartottam hogy vannak igényeim mint nő és a férjemnek mint férni, és ezeket igen is ki kell elégíteni és nem kényszerből hanem odafigyelve, igényesen, különben ne csodálkozzak ha befuccsol a kapcsolat. Komolyan nem értem ezt a felfogást a nők részéről. 38/nő
2012. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
78%
Már megint tök jól le vannak pontozva az értelmes, hasznos válaszok. Pedig tök igaz az, hogy beszélgetnetek kellene sokat és kideríteni, hogy mi az oka az elhidegülésnek. Bizonyára feszült a feleséged, 2 1 éves iker mellett nem is csodálom, emiatt lehet talán a nem megfelelő hangnem, amit megüt veled. Sokat, sokat kellene emiatt beszélgetni, sokat segíteni neki (tudom, írtad, hogy segítesz, mert otthon dolgoztok mindketten). Én nem gondolnám így első körben, hogy veled van a baja, de ha ezek után sem javul, akkor lehet, más van a háttérben.
2012. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%

hát igen. tipikus buta liba-típus. nem beszél,de elvár,mintha a pasi gondolatolvasó lenne. közben meg puffog gondolom,szidja a férjét,irigykedik h szabadabb mint ő.


ez a tipikus"nyuszika b..zd meg a létrádat effektus.


a férfiaknak konkrétan kell fogalmazni,és nem azért mert hülyék hanem mert mások mint mi. mint ahogy nekik is másképp kell velünk beszélni mint egy másik pasival.


otthonról milyen példát hozott a feleséged? mert az is sokat számít.


az ilyen típussal nehéz beszélgetni mert a vélt vagy valós sérelmei miatt sztem fele mondatnál kiborulna,javaslom írj neki egy levelet,és próbáljatok elmenni egy tanácsadóba,mediátorhoz stb. mert ez így csak egyfelé megy

2012. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
E vitamin!
2012. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!