Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a pszichopata...

Mit csináljak a pszichopata öcsémmel, aki gyűlöl engem?

Figyelt kérdés
Tudni kell róla, hogy születése óta ilyen, nem gond neki bárkin és bármin átgázolni, még csak nem is feltétlenül érdekből, hanem szórakozásból... 4 éve nem élünk együtt, elváltak a szüleink, ő apámmal van Angliában. Az a baja velem, hogy én szóba állok anyánkkal, akit ő szintén gyűlöl... Ha valami érdeke van, például információkat akar kiszedni belőlem, akkor tök aranyos, de amúgy... Most pl. feltörte a régi, decemberben felfüggesztett Facebook-omat, MSN-emet, és két e-mail címemet. Nem csak a nevemben hasnálta, de vélhetően olyan infókhoz is hozzájutott, amikhez nem nagyon kellett volna, pláne neki, mert ő tényleg képes kiteregetni. És még be is vallotta röhögve. Angliában van és 14 alatt (októberben tölti be), mit csinálhatnék vele?... És nem csak a Facebook-os üggyel szemben vagyok tehetetlen, hanem a még meg nem történtekkel is. Még csak most kezd kamaszodni, és egyre elvetemültebb lenni, miket fog még csinálni velem? Bele se merek gondolni... Túl jól ismerem, nem kérdéses, hogy nem hagyja itt abba. Csak a feltörősdiből ez a harmadik eset (kicsit kocka, eléggé ért hozzá, ráadásul intelligens is, csak érzelmileg buta). Kezdek komolyan félni tőle... Apámnak is írtam, de nagyon ő se fog tudni vele mit kezdeni. Eddig se tudott... Rá nem lehet hatni...
2012. máj. 18. 11:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd ki egy szakember véleményét a feltörések miatt.

Az öcséddel én pedig tuti nem állnék szóba ezek után, akárhol is lakik..

2012. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pofán kell verni jó erősen.
2012. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én sajna nem tudok segíteni neked, de együtt tudok veled érezni... Nekem is van egy 20 éves bátyám és tiszta pszichopata állat... Nagyon... :( idegbajos, molesztálos fajta...
2013. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Vigyétek el egy pszichiáterhez ( de azért ne egy Hannibal Lecterhez :D )
2015. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!