Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy párodról...

Volt már olyan, hogy párodról azt állították, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Hittél párodnak és később valóban beigazolódott, hogy valóban megcsalt??

Én most ilyen helyzetben vagyok. Egy pasi állítja ezt, akinek csaja szerelmes az én páromba. A csaj szakított a pasival és azt is elmondta neki, hogy párommal szexelt amikor nekik lett volna találkozójuk.

(Az említett pasi mindig is utálta páromat és féltékeny volt rá)

De a csaj állítja, hogy párommal volt. És pasinak azt vágta a fejéhez, hogy párom kell neki, mert sokkal jobb pasi és mindenben sokkal jobb.

Nem tudom kinek higgyek. Nagyon rossz érzés. Párom állítja , hogy őt csak belekeverték semmi köze az egészhez. Még nagyon régen volt viszonyuk a csajjal és azóta nem is látta. Csak az említett eset napján véletlenül összefutottak, beszéltek pár szót és ennyi volt.

Nem történt köztük semmi és dühös, hogy olyannal vádolják, amit el sem követett.

Mit gondoltok?


2012. máj. 19. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ige, és igaz is volt.
2012. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy időben ingatlanosként dolgoztam, aminek velejárója volt, hogy ki-be mászkáltam lakásokból és az utcán sétálgattam idegenekkel (ügyfelekkel).

A férjem egyik este nevetve mondta, hogy a kollégái "beárultak", láttak egy idős férfival fagyizni. Valóban fagyiztunk, valóban idős férfi - csakhogy az egyik legjobb barátunk apja és a férjem tudta, hogy aznap találkozom vele, mert a fiának néztünk lakást. Mivel baráti volt a viszony és 40 fok volt, meghívott egy-egy limonádéra, fagyira.

Amúgy a neje is vele volt, csak ő rosszul érezte magát és a hotelben maradt (külföldiek), egyébként szüleim korosztálya :)

2012. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha az említett napon összefutottak, akkor sajna biztos hogy félrelépett. Egyszerű statisztika, és ösztön. Mindenféle magyarázat csak önámítás. Sajnos!
2012. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!