Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már rettegek anyámtól, mit...

Már rettegek anyámtól, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól azt hallgatom, mennyire imád engem, én vagyok az ő pici szerelme, stb, tíz éves koromig nem is zavart, aztán kezdett ciki lenni, mondtam, hogy ne hívjon már így, még ő volt ez miatt elkenődve. Mindig szeretett bejárni akkor a fürdőszobába, mikor én ott voltam, ami most már kezd az idegeimre menni, mert az ő hóbortjai miatt nem lehet kulcs a zárban (sehol) nem lehet takarófüggöny a zuhi előtt, szóval mikor bejön, mindent lát, amit nem kéne. Én nem járok be soha, de egyszer nem tudtam, hogy ő van bent,(apám pont otthon volt, azt hittem, ő az) és benyitottam, akkor sikított, mint akit nyúznak, hogy lehetek ilyen szemtelen? Pedig rögtön kihátráltam, és bocsánatot kértem. Ő persze bejöhet, ha én vagyok tök meztelen, akkor jön fésűért, fogat mosni, akármi. Baromira zavar, hiába fordulok el, mikor odalesek, látom, hogy bámul a tükörben!!! Nyáron ruha nélkül alszom, volt, hogy éjjel felkeltem inni, és láttam, hogy résnyire nyitott ajtón nézett. Mikor kimentem, hogy mi a fenét csinált??? Mindig azzal jött, hogy pont jött wc-re és megnézte, minden okés e nálam. Azért marha dühítő, hogy alszom szétterülve, ő meg bámul. Evés közben is mindig jön azzal, hogy reméli, ízlik a kaja, és közben képes simogatni, hogy az étvágyam elmegy. Nem egyszerűen, mondjuk a hajam, hanem a combom is akár. Nemrég lett egy barátnőm, nagyon visszahúzódó lány, egyszer felhoztam bemutatni, és kaptam aztán a fejmosást, hogy fiatal vagyok én a szexhez. Nem tudom, honnan szedte, hogy szexelni akarok, mikor nagyon messze vagyok tőle, főleg nem ezzel a lánnyal, akivel még a csókig sem jutottam, de lehet, miatta nem is fogok, mert állandóan azon van, hogy szakítsak vele, pedig nincs szándékomban.

Apám katona, alig van otthon, neki egyszer említettem, de nem vett komolyan, meg is értem, hogy nem jutott el az agyáig, mert nonszensz, mégis idegesít, mi a jó fenét csináljak? Saját anyám, nem akarok egyszer arra ébredni, hogy rám mászik!!! Már komolyan kezdek félni, és még az ajtóm se tudom bezárni. Mit tegyek??? 17/f


2012. máj. 19. 19:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
neked tuti mozigépész az apukád
2012. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Majd betakarom magam, ha fázom, köszi.

Az ajtót már megpróbáltam bekötözős módszerrel "bezárni", mivel mást nem tudok tenni, mindenhol csempe, amibe belefúrni sem lehet, semmit. Nem tudom, mitől alakult ki nála ez a -nem zárjuk az ajtókat- dolog, de minden kulcsot kidobott még születésem előtt, mondta, mikor kérdeztem, hol lehetnek.

2012. máj. 19. 21:14
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Apád elött is ilyen mikor othon van? Gondolom ott még leplezi. Simán legyél nyers s szókimondó, ez akkor is ciki. Esténként én akkor is eltorlaszolnám az ajtómat. Hisztizhet mégis mi csinálna? Akkor az ablakon át leskelődne?

Szerintem nem érteti meg már nagy vagy.

Mond el apádnak igenis komolyan.

Ha tovább folytatja a pucérlesést nyelj egy nagyot vágj baromi erősen fa pofát s menj be mikor zuhanyzik, hogy fogat mosol. Ha kiabál nézz ártatlanul, hogy: Ha nem tetszik a közönség te se akarj néző lenni.

2012. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Ha apám hazajön (leghamarabb másfél hónap múlva) mindenképp leülök vele erről dumálni. Mikor ő otthon van, tényleg nem jön utánam mindig anyám. Van időm gondolkodni, mit mondok neki, hogy komolyan is vegyen.
2012. máj. 19. 21:35
 25/30 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként pedig akármilyen ajtó - nem zárási -mániája is van, el kell fogadnia és tiszteletben tartania, hogy te esetleg máshogy vagy ezzel a magad részéről. Elég nagy vagy már és igényled bizonyos szituációkban az egyedüllétet. Attól, hogy valaki anya, még nem kényszerítheti rá az ilyen dolgokban az akaratát a gyerekeire. Az intimszférája mindenkinek a sajátja. Egyik ember zárkózottabb, másik nyitottabb, ez magánügy és magán döntés.
2012. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, h. ezt írom, de ez nem vall normális lélekre, amit anyád csinál. Mivel úgyis általában ketten vagytok otthon, legközelebb, ha rád nyit a fürdiben, ne hagyd annyiba a dolgot, hanem nagyon határozottan teremtsd le. Ha nem ért a szép szóból, hát akkor kiabálj vele. Hogy ehhez nincs joga. A Bibliában is az áll, hogy ,,ne fedd fel a te atyádnak, anyádnak szemérmét", stb. de ez fordítva is igaz: ne fedd fel a te fiadnak, lányodnak szemérmét" Akár erre is hivatkozhatsz, vagy befenyíted, hogy a gyámügyhöz fordulsz. Lehet, hogy hevesen fog reagálni, mert nem is tud ezekről a dolgairól, és esetleg most fogod szembesíteni azzal, hogy ez nem normális. Mond meg neki, hogy ez nem normális dolog, amit csinál!

Hiába szereted, meg tiszteled, van egy határ, amit nem léphet át. Ezt mindenki más megérteni, de ő úgy látszik, valamiért nehezen érti meg. Szerezz érvényt a jogaidnak. Ezt megteheted. (Addig is szerelj egy vödör vizet az ajtó fölé, talán a hideg víz magához téríti.)

2012. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
80%
Azt próbáld ki h tényleg menj be enged meg a vizet és várj. Ha benyitt én leordítanám a fejét :D. Ez nagyon durva. Amikor olvastam azt hittem csaj vagy de Igy... Pffff
2012. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
88%

Ha szép szóból nem ért,akkor üvölts.Lehetsz nyugodtan drasztikus(mármint szavak terén),szükséghelyzet szükségmegoldást kíván.Mondd/kiabáld el neki,hogy mennyire idegesítő amit csinál,nem kisbaba vagy,hanem már felnőtt ember.Egyébként meg ha mész továbbtanulni,keress olyan sulit ami elég messze van tőle.Vagy old meg egy barátoddal,hogy összeköltöztök közös albérletbe ha már lesz munkád.Azt meg ne engedd meg neki,hogy a barátnődet bántsa,elvégre nem ő dönti el,hogy kivel jársz vagy szexelsz.Állj végre a sarkadra mert ha nem teszed,egész életedben el kell viselned anyukád hülyeségeit.

A szobádban igen is cseréld le a zárat és zárd be magadra.Ha nem tetszik neki,mondd meg,hogy ez akkor is így marad mert nem szereted ha nyitva van az ajtó,neked ettől van fóbiád.Írták már előttem,hogy nyugodtan te is flangálj be te is akkor,mikor fürdik.Ezt én is támogatom,ha ő megteheti akkor te is.Ja,és nem árt,ha éjszakára felöltözöl.

2012. máj. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
80%

Anyukád egyértelműen - bocs a kifejezésért - f@szhiányos, de nagyon.

Mivel nincs ott a férje, így téged emelt annak helyére, házastársként kezel (fürdőbe nyitás, meztelen alvás nézés, simogatás, ízlik az ebéd,...-> ezek tipikusan a férfi-női szerelem, v már csak az együttélésből adódó megszokás megnyilvánulásai).

Ezt azért glom így, mert írod, h mikor apud otthon van, ő nem csinálja ezeket.


Ha nem használ a szép szó, légy nyers (nem bunkó), esetleg kiabálj - bár ez komolytalan -. Tégy valamit a fürdő/szobád kilincse alá, h ne tudja lenyomni. Csakazártis menj be, amikor ő fürdik, hadd érezze már, milyen neked. Tusold le, de én az előtte történő önkielégítést (elég, ha úgy csinálsz, mintha) is javasolnám, hátha az észhez téríti.


Apukáddal hiába beszélsz, ő soha nincs otthon, így nem fog tudni megoldást nyújtani, ezt kettőtöknek kell intézni.

2012. máj. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
61%

Mar meg ne haragudj, de anyud nem normalis.Ilyent egy anya meg a lanyaval sem csinal.

Tipikusan az ilyen anyakbol lesz a gonoszkodo anyos, aki mindenkit elmar a fia mellol.

2012. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!