Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már rettegek anyámtól, mit...

Már rettegek anyámtól, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól azt hallgatom, mennyire imád engem, én vagyok az ő pici szerelme, stb, tíz éves koromig nem is zavart, aztán kezdett ciki lenni, mondtam, hogy ne hívjon már így, még ő volt ez miatt elkenődve. Mindig szeretett bejárni akkor a fürdőszobába, mikor én ott voltam, ami most már kezd az idegeimre menni, mert az ő hóbortjai miatt nem lehet kulcs a zárban (sehol) nem lehet takarófüggöny a zuhi előtt, szóval mikor bejön, mindent lát, amit nem kéne. Én nem járok be soha, de egyszer nem tudtam, hogy ő van bent,(apám pont otthon volt, azt hittem, ő az) és benyitottam, akkor sikított, mint akit nyúznak, hogy lehetek ilyen szemtelen? Pedig rögtön kihátráltam, és bocsánatot kértem. Ő persze bejöhet, ha én vagyok tök meztelen, akkor jön fésűért, fogat mosni, akármi. Baromira zavar, hiába fordulok el, mikor odalesek, látom, hogy bámul a tükörben!!! Nyáron ruha nélkül alszom, volt, hogy éjjel felkeltem inni, és láttam, hogy résnyire nyitott ajtón nézett. Mikor kimentem, hogy mi a fenét csinált??? Mindig azzal jött, hogy pont jött wc-re és megnézte, minden okés e nálam. Azért marha dühítő, hogy alszom szétterülve, ő meg bámul. Evés közben is mindig jön azzal, hogy reméli, ízlik a kaja, és közben képes simogatni, hogy az étvágyam elmegy. Nem egyszerűen, mondjuk a hajam, hanem a combom is akár. Nemrég lett egy barátnőm, nagyon visszahúzódó lány, egyszer felhoztam bemutatni, és kaptam aztán a fejmosást, hogy fiatal vagyok én a szexhez. Nem tudom, honnan szedte, hogy szexelni akarok, mikor nagyon messze vagyok tőle, főleg nem ezzel a lánnyal, akivel még a csókig sem jutottam, de lehet, miatta nem is fogok, mert állandóan azon van, hogy szakítsak vele, pedig nincs szándékomban.

Apám katona, alig van otthon, neki egyszer említettem, de nem vett komolyan, meg is értem, hogy nem jutott el az agyáig, mert nonszensz, mégis idegesít, mi a jó fenét csináljak? Saját anyám, nem akarok egyszer arra ébredni, hogy rám mászik!!! Már komolyan kezdek félni, és még az ajtóm se tudom bezárni. Mit tegyek??? 17/f


2012. máj. 19. 19:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
41%

értem :/

és ha beszélnél egyik barátod szüleivel, hogy ők beszéljenek anyuddal..hátha a vele közel egykorú emberek jobban tudnak rá hatni..

2012. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%

Fürdőajtót nem lehet valamivel eltorlaszolni? Esetleg reteszt szerelni rá?

Hasonló szituban egyszer elkapott a pulykaméreg és telibenyomtam zuhannyal a kedves szülőmet. Nyár volt, így komoly bajt nem okoztam azzal, hogy csurom vizes lett, viszont többet nem jött be, ha zuhanyoztam - nálam ez vált be, szintén nem sokra mentem a beszélgetéssel.


Egyik haverom hasonló esetben a sokkolást választotta, megkérdezte az anyját, hogy esetleg arra is kíváncsi-e, hogy ő miként elégíti ki magát és előhorgászta a brét. Sikerült, az anyja sokkot kapott és utána tartotta a kellő távolságot - akkor esett le neki, hogy kicsit már félreérthető, amit csinál.

2012. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Az utolsó kissé sokkoló tényleg, de múltkor már nekem is eszembe jutott mérgemben, nem tudom, mennyire mernék ilyet tenni, esetleg a vizes dolgot bevállalnám, hátha bejön.
2012. máj. 19. 20:10
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
verd át mikor tusolni készülsz. Kezd el folyatni a vizet, had higgye hogy már a kádban vagy. Aztán ha bemegy, nézhet nagyot, mert még nem és így neked se kellemetlen...
2012. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy ajtókitámasztó pöcköt belülről az ajtóba ami nem engedi kinyílni. Tudod mire gondolok, nem jut az eszembe a neve.
2012. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem én voltam 8 (lány) a bátyám 12 és a bezárkózott a fürdőbe. Fel voltam háborodva, hogy miért nem mehetek be. Az anyám mondta, ne piszkáld a tesódat ő már nagy, szégyenlős és bezárkózott. Normális családoknál ez természetes dolog. 36/N
2012. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha tusolsz kérdezd meg tôle határozottan, hogy mit bámul. hátha megérti a hangsúlyodból hogy ez már túlzás. mond el azt is, hogy a legnagyobb álmod egy függöny lenne - érteni fogja a célzást. ha pedig simogat ülj arrébb.
2012. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
De minek leskelődik, amikor meztelenül alszol? Ez már túlmegy a normális anyai szereteten.
2012. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%

Ez durva, amúgy tök meg tudom érteni, meg egy anya és a fia között mindig különös a kapcsolat. Nekem egy öcsém van és látom, hogy anyukánk sokkal jobba szereti őt, sokkal többet törődik vele és még más hangon is szól hozzá, mint hozzám. Viszont a lányok meg általában az apjukkal vannak jóban, ez nálunk is így van, de messze nem olyan szinte, mint anya és a tesóm között. Biztos, hogy ez az ember természetéből adódik, hogy ez így van, csak sajnos a te anyukád már nagyon túlzásba viszi, biztos annyira szeret, hogy az már tényleg szinte 'szerelemmé' fokozódik. (Ezt most nem úgy értem, mint szerelem nő és férfi között, csak olyan erős a szeretet. De szerintem ezt a két érzést sokszor nem is lehet elkülöníteni, nem véletlen, hogy a legtöbb nyelvben nincs külön szó rá.)

Megoldásnak én is csak drasztikusabb módszereket tudom elképzelni, ha a szép szó már nem használ. Azt a zuhanyból lefröcskölőset kipróbálhatnád, nagyobb baja senkinek nem lesz, de talán anyukád észhez tér. Vagy megmutathatnád neki ezt a kérdést is és a ráadott válaszokat, abból talán rájön, hogy a legtöbb ember úgy gondolja, hogy ez már nem normális szint.

2012. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Az anyai szeretet nem ilyen.Valamit kompenzálni akar rajtad,nyilvánvaló. Talán azt, hogy megmaradj neki állandóan. Akit babusgathasson, akivel törődhet, ha már az apáddal nem teheti.Mindenképpen beteges.

Így soha nem lesz belőled önállóan dönteni tudó, felelősségteljes, szabad akaratú ember.

Talán mégis az apádhoz kellene fordulni ez ügyben.

Hátha ő "katonásan" helyére tenné az anyádat!Ajtótorlaszolás meg egyebek, nem sokat ér.

2012. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!