Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a családom, hogyan...

Hiányzik a családom, hogyan béküljek ki velük?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 8 hónapos terhes. A barátom megkapta az anyukája lakását, most itt élünk már 3 hónapja (csak ketten, mivel az anyja 2,5 hónapja költözött le vidékre), mivel engem kidobtak otthonról. Nagyon hiányzik a régi ház. Főleg, hogy világéletemben kertes házban laktam, 2 kutyával, 3 cicával, őket nem hozhattam magammal a panelbe. Vagyis hát a saját cicámat hoztam, őt imádom a legjobban a 3 közül.

Hiányzik a családom is, nem is beszéltem velük mióta ideköltöztem. Nem keresnek, én keresem őket, de nem veszik fel a telefont, vagy kinyomják...

3 hónap alatt azért megbékélhettek volna, de hát nem jött össze.. Örökké haragudni fognak?


Szerintetek? Hogyan enyhítsek a "honvágyamon"?


17/L


2012. máj. 20. 11:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A babám sem fogja érdekelni őket szerinted?


Amikor pakolásztam otthon, 7 hónapos terhesen, akkor nézték a pocimat, szánakozva.. :(

2012. máj. 20. 12:14
 12/17 anonim ***** válasza:
Ekkora gyökér szülőkkel soha többet nem keresném a kapcsolatot. Elhiszem, hogy nehéz most neked, de ami nem megy, azt kár erőltetni. Esetleg majd ha ők keresnek téged.
2012. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Bora1497 válasza:
Nagyon sajnálom a dolgot. Én a helyedben addig keresném őket ameddig meg nem békélnek. Az én anyukám tudja milyen érzés elküldeni az egyik gyerekét és hidd el nagyon hiányzik neki. Szerintem menj haza és próbálj meg beszélni velük.
2012. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Kellet neked a nagylányt játszani hogy te már szexelsz. Most megkaptad, hú de menő korán elveszteni a szüzességet. Bye bye fiatalság. 20 évig csak a pulyának fogsz élni.
2012. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát te nagyon h*lye vagy!

Ki menőzik azzal, hogy szexeltem 16 évesen? Konkrétan SENKI sem tudott róla! Neked biztos annyi eszed volt, hogy dicsekedtél vele, de nekem azért több eszem van!

Bye-bye fiatalság? Gyerek mellett is ugyanúgy eljárhatok moziba, néhanapján kávézgatni. Bulizni nem járok, de hát gondolom megint magadból indultál ki.

Te 17 évesen biztos nem voltál kész egy gyerekre, de én igen.


És gondolom te 17 évesen nem tettél mindenből előrehozott érettségit (+ mindenből 2 évből osztályozó vizsga), hogy ne kelljen estin végezni. ;)

2012. máj. 20. 14:50
 16/17 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező! Egyébként mára már, hogy vagytok, ha szabad kérdeznem? :) kibékültél a szüleiddel?
2012. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi újság van veletek? Remélem, már nem álltok így a szüleiddel. Elég szörnyű, hogy ezt tették...
2013. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!