Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gazdag anyukával hogy...

Egy gazdag anyukával hogy lehet felvenni a versenyt?

Figyelt kérdés
A gyerekem egyik osztálytársának az anyjáért a férjem odavan, szerinte ő a tökéletes nő..ezt véletlenül hallottam meg amikor pár haverjával beszélgettek. Folyton őt bámulja, meg szinte örül, ha a gyerekeink barátkoznak és együtt játszanak. Teljesen kivagyok, nem tudom, hogy vehetném fel a versenyt azzal a nővel, ha neki telik drága ruhákra a legjobb márkákból, nekem meg még fodrászra sincs pénzem..majdnem elbőgtem magam, mikor hallottam és mikor rákérdeztem a férjemnél, akkor meg azt mondta, hogy nem kell túlreagálni..
2012. máj. 22. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
96%
én gonosz lettem volna a helyedbe és beszóltam volna a férjemnek, hogy valószínű az ő férje sokat keres, tud gondoskodni a feleségéről és nem csak nyomorognak
2012. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem a pénzen van a hangsúly. Menj el futni vagy sportolj, nemcsak, hogy jobban fogsz majd kinézni hanem az önbizalmad is megjön tőle, ettől pedig a kisurgázásod lesz szebb. Szervezz valamilyen programot a pároddal és hidd el rendbe jönnek a dolgok.
2012. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
91%
Kezd el áradozni a nő férjéről, hogy szerinted ő a tökéletes férfi, és hogy a feleségének is mennyi mindent megad...
2012. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki, hogy te meg egy olyan tökéletes férjre vágysz, aki mindazt tudja biztosítani neked, mint annak a nőnek a férje. Egyébként tényleg ne reagáld túl. Legyél mindig tiszta, rendezett.
2012. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
92%
2.és 4.ez tök jó ötlet!sajnos nekem sem ez jutna az eszembe hanem megsértődnék.
2012. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
87%
Én meg az egyik pénzes apukáért lennék oda,vagy bármelyik hasonszőrű pasiért.Ettől észhez térne.
2012. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
81%

A férjed nyomassa a lóvét akkor majd te is drága ruhákban járnál...

Annak a nönek a férje a tökéletes férj áradoznék a férjemnek,hogy az asszonyt a tenyerén hordja.

A te csóró férjedre biztos nem fanyarodna rá a nöci.

2012. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
85%

Nem a pénztől lesz valaki jó nő...ez kifogás. Én sem vagyok gazdag, de a hajam mindig csinos és tiszta, a bőröm is az, heti kétszer azért elmegyek szolizni (az pontosan heti 720 forint, ehhez azért nem kell gazdagnak lenni), a ruháim meg nem Gucci-k, ugyanis szülés után lefogytam a gimiskori alakomra, azokat a ruháimat hordom, amikben a kapcsolatunk elején, illetve néha azért veszek magamnak egy-egy olcsó darabot (Tesco, Ázsia, Cosmos. Cosmos-ban 1500-ért vettem most egy koptatott csinos farmert, felsőt meg 1000-1200 körül lehet ott kapni, de a Tesco-ban is vettem nemrég 1250-ért tök csajos, csinos felsőt.)


Szóval nem pénzkérdés. Nem hiszem hogy a pasik azért néznek meg egy nőt, mert hű de jó a ruhája a nőnek. Inkább az alakját nézegeti gondolom, de az ingyen van.


Ettől függetlenül a férjed nem épp kellemes alak, ha a haverokkal más nőt dícsér, én is kérdőre vontam volna.


Ne feledd: nem kell pénz ahhoz, hogy kívánatos és csinos legyél.

2012. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Az ő férje tényleg többet keres, de a csaj valami modell volt, mielőtt elvette..hiába vagyok vékony, meg a tőlem telhetőt megteszem, soha a büdös életben nem lesz annyi pénzem, hogy úgy öltözzek, meg annyit költsek magamra..

A férjem meg ezt tudja és ennek ellenére ilyen gondolatai vannak, ráadásul nem is szégyelli magát..nem tudok nem kiakadni, 0 lett az önbecslésem:(

2012. máj. 22. 15:32
 10/63 anonim ***** válasza:
92%
Én is megkérdeztem volna a férjedtől, hogy ő vajon meg tudja azt adni neked, amit a másik nő férje? Mert úgy nem nehéz tökéletesnek lenni, ha az embert nem eszi meg az ideg az anyagi problémáktól, az állandó rohanástól...Tiszteletben tartom mindenki véleményét, de nekem senki se mondja, hogy a napi állandó rohanásban, idegeskedésben, pénztelenségben lehet valaki olyan kiegyensúlyozott, kisimult boldogságot árasztó tökéletes nő, ha néha elmegy futni, és elkezd "figyelni magára". Kinek van erre energiája a kilátástalannak tűnő mókuskerékben, ha nincs hozzá pénz, meg partner, aki leveszi a terhek egy részét a válláról?
2012. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!