Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gazdag anyukával hogy...

Egy gazdag anyukával hogy lehet felvenni a versenyt?

Figyelt kérdés
A gyerekem egyik osztálytársának az anyjáért a férjem odavan, szerinte ő a tökéletes nő..ezt véletlenül hallottam meg amikor pár haverjával beszélgettek. Folyton őt bámulja, meg szinte örül, ha a gyerekeink barátkoznak és együtt játszanak. Teljesen kivagyok, nem tudom, hogy vehetném fel a versenyt azzal a nővel, ha neki telik drága ruhákra a legjobb márkákból, nekem meg még fodrászra sincs pénzem..majdnem elbőgtem magam, mikor hallottam és mikor rákérdeztem a férjemnél, akkor meg azt mondta, hogy nem kell túlreagálni..
2012. máj. 22. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
49%

Ilyenkor nem megsértődni kell, meg azzal jönni hogy a másik nő férje biztos jobban pénzeli a csajt.......ugyanis a jó alak, a szép bőr, ápolt haj konkrétan nem kerül pénzbe. Ha valaki szexi és jó a kisugárzása, azt biztos nem a boltban vette. Márpedig a pasik ezt nézik, nem azt, hogy milyen a ruha.


Tornázz, fuss, légy magabiztos, csinos, ápolt, szexi, stb. stb.

És vegyél ruhát olcsóbb helyeken, én is így teszek. Nincs márkás és drága ruhám, mégis csak csinos ruhákat hordok. A legrosszabb, amit tehetsz, ha megsértődsz, ráfogod a pénzre ahelyett, hogy megpróbálnál szexibb és kívánatosabb lenni.

2012. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem, hogy egy-két ember szerint mire jó az, ha visszavág a kérdező, és a nő férjéről áradozik.

Lehet, hogy szarul esne a kérdező férjének, de ettől az alap probléma meg fennáll.

Kedves kérdező. Mindenkivel előfordul, hogy a másik nemből valakin megakad a szemünk. Tetszik nekünk. Ennyi. A baj ott van, ha ezt nem bírjuk magunkban tartani, és a haveroknak áradozunk az illetőről. Ez nagy tiszteletlenség a házastárssal szemben.

Sajnos a férjed egy tuskó. Ennyi.

2012. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van a 9esnek. Néha vegyél egy egy tök olcsó cuccot. Barátnőm mindig kifogja, hogy 1000ért vesz magassarkút ilyen olyan leárazáson vagy ott a háda, tavaly nyáron 8000-t költöttem és kijöttem vagy 15 darab ruhadarabbal. Egybe sok, de rendgeteg csinos dolgot találtam. Hajaddal is csinálj valamit esetleg.


Mindezek mellett a férjed azért bunkó.

2012. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
93%

Igen, egy konfliktust általában az szokott megoldani, ha az ember ugyanazt csinálja a másikkal, amit ő vele... Ugyan már emberek, ezzel csak elmérgesedne a helyzet, ez csak visszavágásnak jó.

Itt egyértelműen hiányzik valami a férfinak, amit egy másik nőben megtalál, és erről beszélni kell. Biztosan a pénzhez van ennek köze? A férfiakat nem szokta érdekelni a ruha, annál inkább az, ami alatta van.

A helyzet az, hogy néha a nő a feje tetejére is állhat, akkor sem tudja megakadályozni, hogy a férje más nőkhöz kezdjen vonzódni. Innentől egyén válogatja, hogy megvalósítja a fantáziát, vagy csak a fejében éli ki. De az is tény, hogy sok feleség nem hajlandó figyelni az alakjára, és ez az egész folyamatot felgyorsítja. Ha pedig egy nőnek nincsen igénye a saját testére, akkor mit vár?

2012. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 11,


Jelen, itt vagyok! A férjem átlagbért keres, hitelünk van, sorolhatnám :(

De azért, mert itt a háztartás és a gyerek, soha, soha, soha nem fog előfordulni, hogy elhanyagoljam a külsőmet, és megfeledkezzek női mivoltomról. Ez ugyanis az én döntésem, nem másé. Nem lehet a pénzre fogni azt, hogy valaki csinos legyen és szexis! Sok nő pont itt rontja el, megfeledkezik magáról, mert ő "csak egy háziasszony, akinek semmire nincs ideje". Lehet hogy hülyének néztek emiatt, de én igenis képes vagyok fent maradni akár este 11-ig, hogy a napi egy óra tornám meglegyen, a háztartás és gyereknevelés UTÁN is!

2012. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam igénytelennek, sok ruhám van, de azért egy Tesco-s vagy kínai, meg dizájner ruha között van különbség, meg egy 3 és egy 100 ezres táska közt is. Szolira sincs pénzem, mert nekem igen is sok a heti 700 Ft erre, mikor a számláinkat alig tudjuk kifizetni, meg a gyereket normálisan ruháztatni..ez van, ez nem az igényességem múlik hanem sajnos a pénzen.
2012. máj. 22. 15:40
 17/63 anonim ***** válasza:
97%

Max annyit lehet visszavezetni a pénzre, hogy nem nélkülöz a nő, nem gürizik, nem aggódik miatta, van akinek elég, ha pénzelik ahhoz, hogy boldog legyen. Itt a kulcs: nyilván boldog nőről van szó, kiegyensúlyozott, talán mert nincs semmi gondja, vagy talán mert jobban tudja őket kezelni. Emellett azt se felejtsük el, hogy téged látott/lát lestrapálva, szuperanyut meg mindig csak dögösen. (Ettől függetlenül persze lehetséges, hogy a dögösből csak a 'dög' igaz arra a nőre, ha megismernő, talán elmenne a kedve tőle - de ettől függetlenül is vonzónak találná.)


A férjednek sem kellett volna így reagálni, mikor szóvá tetted, és megértem, hogy a sokk, meg a megaláztatás után nem tudtad helyén kezelni a dolgokat - de az a helyzet, hogy ezt nem is lehet... Nagyon sajnállak, szörnyű érzés lehetett...

2012. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
22%
Már miért lenne bunkó a férj? Teljesen keresztre feszítitek szegényt pedig csak a haverjaival megnéznek egy jó nőt, amit bizony ti is csináltok q barátnőkkel számtalanszor fordított esetben. nem a pénzét nézi hanem az embert szerintem önbizalomhiányod van súlyos féltékenységgel ami a legmérgezőbb egy kapcsolatban. valamiért csak veled van, neked csinált gyereket, veletek egy család....Sportolj vagy járj szépségszalonba ha ennyire nem vagy megelégedve magaddal mert a végén tényleg elmarod magadtól ezzel a viselkedéssel.
2012. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
86%
Én simán megmondanám neki,hogy kedvesem én is így néznék ki,ha annyit keresnél mint az ő férje, mert akkor te is tudnál márkás holmikat venni, hetente járni fodrászhoz, műkörmöshöz.... nagyon rossz érzés lehet neked. Szegénykém....
2012. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
95%

De a férfiaknak nem attól lesz szexis egy nő, hogy dizájner darabot visel-e vagy sem! Nem szabad a pénzre fogni. Kérdezd meg tőle, mi hiányzik neki belőled, tuti nem azt fogja mondani hogy a 100 ezres nadrág.

A legtöbb pasi meg sem tudja különböztetni az 1500 meg a 250000 forintos farmert.....de komolyan.

Egy 1000 forintos, jól megválasztott Tesco-s felsőben lehetsz épp olyan szexi, mint a másik nő a 20 ezres topjában, ez cáfolhatatlan tény. Tehát a másik nőt nem a ruhái ára miatt dícséri, kérdezd meg, hát miért!

2012. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!