Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gazdag anyukával hogy...

Egy gazdag anyukával hogy lehet felvenni a versenyt?

Figyelt kérdés
A gyerekem egyik osztálytársának az anyjáért a férjem odavan, szerinte ő a tökéletes nő..ezt véletlenül hallottam meg amikor pár haverjával beszélgettek. Folyton őt bámulja, meg szinte örül, ha a gyerekeink barátkoznak és együtt játszanak. Teljesen kivagyok, nem tudom, hogy vehetném fel a versenyt azzal a nővel, ha neki telik drága ruhákra a legjobb márkákból, nekem meg még fodrászra sincs pénzem..majdnem elbőgtem magam, mikor hallottam és mikor rákérdeztem a férjemnél, akkor meg azt mondta, hogy nem kell túlreagálni..
2012. máj. 22. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
És igen, én is megvennék egy gyönyörű bőrkabátot, mint annak a csajnak van, de igényes, minőségi bőrkabátot mégis hol lehet kapni 10 ezer alatt? Nyilván jobban néznék ki benne, mint az 5 éves farmerkabátomban, de álmodozhatok még ilyenekről egy ideig. Nyilván nem zsíros a hajam és a bőröm sem ráncos, de akkor sem fogok soha úgy kinézni, mert nincs miből..
2012. máj. 22. 15:43
 22/63 anonim ***** válasza:
97%
16: nincs gyerekem,meg háztartás ,amit más miatt kellene vezetni,de az biztos hogy nem tornázgatnék este 11-kor...:D Sok esetben akinek gyereke van,meg egyéb teendői,örül hogy él,nemhogy tornázzon..:) Rubint Réka 2.
2012. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
38%

Ohh, látom le lett pontozva az az anyuka, aki tesz valamit azért, hogy csinos legyen, akár későig fent marad, ahelyett hogy keseregne. Hát igen, könnyebb a piros kezet nyomni, mint elgondolkodni, hogy valamit valamiért. Én is tornázom minden nap, amikor megtettem a napi feladatokat (ha valaki minden nap elpakol, elmosogat, az egész napi háztartás nem vesz több időt igénybe, mint egy órát!! Ha nem hagyjuk felgyűlni a dzsuvát, simán van idő mindenfélére a háztartáson kívül is, annak, aki akarja)

Tehát akinek az alakja megér annyit, az korábban kel / fent marad, stb. Eszembe nem jutna ráfogni a pénzre, ha a férjem megnéz egy másik nőt. Bár egyszerűbb, tény..

2012. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:
Nem volt kedvem kérdezgetni azok után, hogy ezt megtudtam, épp elég szégyen volt így is..én sosem áradoztam más pasikról hogy milyen jól néznek ki, főleg nem mondanék ilyet másra, hogy ő a tökéletes..akkor miért engem választott, ha neki csak sokadrangú vagyok?
2012. máj. 22. 15:47
 25/63 A kérdező kommentje:
Így néztem ki 10 éve is.
2012. máj. 22. 15:48
 26/63 anonim ***** válasza:
51%

" 16: nincs gyerekem,meg háztartás ,amit más miatt kellene vezetni,de az biztos hogy nem tornázgatnék este 11-kor...:D Sok esetben akinek gyereke van,meg egyéb teendői,örül hogy él,nemhogy tornázzon..:) Rubint Réka 2."


16 vagyok. Világéletemben sok energiám volt, de ha neked jól esik, pocskondiázz. Nekem van erőm a lakásra, gyerekre, és magamra is. Nem is nagy erőfeszítés, persze vannak nők, akik beteszik a mosógépbe a ruhákat, megfőzik a vacsit, aztán kesergnek hogy "egész nap csak robotolok"


Az ilyenek mindig szidják azt, aki cselekszik.

2012. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
27%
Micsoda bűn, amit tett, felháborító. Ahogy mondta, nem kell túlreagálni, meg játszani a mártírt.
2012. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
85%

Próbálj meg egy kicsit megújulni, ahogy lehetőségeid engedik, próbálj meg tetszeni más férfiaknak is, aztán ahogy gyűjtögeted a bókokat, az önbizalmad is helyreáll, meg a férjed is észheztér.


:-)


Persze itt most semmi rosszra nem gondoltam, de a nők többsége azért nem csak a férjének akar és nem is csak neki kell tetszeni. Attól lesz egy nő kívánatos sokszor egy férfi szemében, hogy mások is annak tartják.

2012. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
45%
Van gyermekem, és imádok főzni, a háztartásunk mindig rendes, de altatás után este én is tornázom minden egyes nap. Nekem van rá erőm, én nem döglök bele.
2012. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
57%
Se a szoli se a ruhamárka nem érdekel egy nőn, annál inkább az alakja, de szerintem ezzel a többség így van. Millióan hallottuk már a szokásos mondatokat, hogy majd leadom az úszógumi(ka)t, majd elmegyek futni, tornázni, spinningre... Aztán nem lesz semmi az egészből. Felszalad még 10 kiló és máris oda a szexuális vágy.
2012. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!