Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gazdag anyukával hogy...

Egy gazdag anyukával hogy lehet felvenni a versenyt?

Figyelt kérdés
A gyerekem egyik osztálytársának az anyjáért a férjem odavan, szerinte ő a tökéletes nő..ezt véletlenül hallottam meg amikor pár haverjával beszélgettek. Folyton őt bámulja, meg szinte örül, ha a gyerekeink barátkoznak és együtt játszanak. Teljesen kivagyok, nem tudom, hogy vehetném fel a versenyt azzal a nővel, ha neki telik drága ruhákra a legjobb márkákból, nekem meg még fodrászra sincs pénzem..majdnem elbőgtem magam, mikor hallottam és mikor rákérdeztem a férjemnél, akkor meg azt mondta, hogy nem kell túlreagálni..
2012. máj. 22. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
78%

Úristen mennyi butaságot írtatok!


1. a kérdező vékony.

2. a férje talán tökéletes??? Én is elkezdeném b*szogatni az biztos!

3. a kérdező férje egy tuskó. Nincs semmi baj a kérdezővel.

4. A jó kisugárzáshoz igenis jó anyagi helyzet kell, minden nő megcsömörlik előbb-utóbb a csóró pasiktól. Sok szegény nő a csóróságba, a mindennapi gondokba öregszik bele, míg a gondtalan gazdag nők tovább lesznek szépek, mert nyugodtabbak, nem kell töprengeni a számlákon meg a mindennapi szaros gondokon.

A gazdag nőnek ezért is lehet nagyobb kisugárzása.


Kérdező!


Nem kell felvenni senkivel sem a versenyt!!!

Valószínű, hogy a férjed sosem kapna egy olyan nőt, és ezért csorgatja a nyálát!

Ellenben viszont te sokkal jobbat érdemelnél!!! Úgyhogy mondd is meg szépen neki, hogy számodra egy tökéletes férfi egy gazdag, gondoskodó, magas, sármos, izmos..stb...szóval biztos a tuskó férjeken is lehet bőven hibákat találni!


Csajok! Le a megfelelési kényszerekkel! Most bizonyítsanak a pasik! Tegyenek le ők is valamit az asztalra!

2012. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
46%

Így van!!!

Nálam is betelt a pohár,annyit elnyomott.

Ebből elég,és tényleg ennyi a titka...

2012. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Nem csak tapintatlan, de még buta is a férjed, jó kis párosítás!

Nyilván, ha neked is az lenne a legnagyobb problémád, hogy melyik szépségszalonban fiatalodj, akkor Te is hibátlanul nézett ki! Ezzel nem azt mondom, hogy nem vagy szép, mert ez nem tudom megítélni, de az tény, hogy akinek több problémája van azon az meg is látszik, mármint külsőleg!

Ha meg ilyen voltál 10 évvel ezelőtt is akkor nem értem, hogy mi baja van a férjednek!!!

Minden esetre ne lássa rajtad, hogy mennyire rosszul esett ez a "kis" beszólása neked.

Próbálj meg mindig csinos lenni! Nem kell fodrász, hogy jól nézz ki, vegyél valami szép színű hajfestéket, fesse be a hajad valamelyik barátnőd, vegyél hajcsavarót, a nagyobb fajtából, hogy szép hullámos legyen tőle a hajad! Szolidan sminkeld ki mindig magad, valami finom parfüm(egész jókat, olcsón is lehet már venni)Ezek nagyon fontosak, de ami a legeslegfontosabb, hogy magaddal legyél kibékülve, legyél pozitív és vidám, még akkor is, ha nagyon nehéz.

Kitartás! :)

2012. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

Ne legyél már naiv kérdező, hogy ha miss universe 2012 állna előtte pucéron akkor se. Hagyjuk már. Max. előtted nem mondaná. Egy férfi. A haverjainak még amelyik azt is gondolja, hogy az asszonyt szereti, abból is a nagyrésze is azt fogja mondani, hogy ja micsoda nő az..


Még ha neked mondta volna akkor érteném a nagy depressziót, de hát a többi férfi haverjával beszélt...

2012. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
63%

Itt nem is az a gázos, hogy jó nőnek tartja a másik anyukát, hiszen én és a barátnőim is ki szoktuk tárgyalni a barátnőinkkel ugyanígy a pasikat, hiába van olyan is köztünk, aki már férjes asszony.

Az a gáz, hogy bámulja. És nyilván a kérdező szeme láttára, hiszen akkor nem tudna róla.

2012. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
72%

Az 50. versenyzőt totál lepontoztátok, pedig ő nem mondott hülyeséget... Ellentétben azokkal, akik vitára buzdítják a kérdezőt. Nincs is annál rosszabb, mikor egy sértett nő visszavág ilyen gyerekes dolgokkal - ezzel csak még távolabb sodorja magától a férjét, akinek lehet, hogy eddig semmi problémája nem volt a feleségével, de most egy hisztérikát csinálnátok belőle, akit viszont már simán el is hagyna.

Azt a tévképzetet meg hagyjuk már, hogy egy szerelmes férfi nem néz meg más nőt. Ez beléjük van kódolva, ahogy bennünk is megvan ugyanez. A jellem az, ami miatt az ember nem csalja meg a párját.

Ti talán a tökéletes külsejű férfival éltek együtt? Ó, dehogyis. és ez mégsem azt jelenti, hogy nem szeretitek őt. Csak épp megállapítjátok - mert nem vagytok vakok és álszentek - hogy igen, vannak nála helyesebbek, és a barinőcskékkel ki is pletykáljátok, hogy melyik hapsi milyen jófajta.


Amíg a férjünk mind emberileg mind pedig testileg vonzónak talál minket, addig nincs semmi baj, nem fog félremenni, ha nem olyan jellem alapból. Igen, odavág ez az önbecsülésnek rendesen, de valami mindenkinek elkerülte a figyelmét: a férj nem a feleség orra alá dörgölte, hogy "az a nő milyen szexi, te meg milyen ronda vagy", hanem megállapította egy szép nőről, hogy szép.


A kérdező meg házas nő létére igazán nem ért a férfiakhoz: mint már az elején mondtam, nem a pénz számít, pontosabban nem a ruházkodás. Férfiszemmel semmi különbség nincs a 2000 és a 20.000Ft-os ruha közt, de persze könnyebb rajtunk kívülálló okra fogni azt, ha sikeretlenek vagyunk.

N

2012. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Nem megállapította róla, hogy szép, hanem számára ő lenne a tökéletes nő. Ez picit más, úgyhogy ne akarj beetetni azzal, hogy ez egy semmiség. Titokban szerelmes belé, azért akar mindig a közelében lenni. Ezek után szerintem nincs miről beszélnünk.
2012. máj. 22. 22:09
 58/63 anonim ***** válasza:
68%
Nem biztos, hogy alaptalan. Egy haveri pár férfi tagja anno, a feleségét csak kritizálta. Engem mindig magasztalt, már tök ciki volt, a feleség engem támadott a végén. Szét is mentek, nem is volt normális, hogy a pasi a felesége mellett ilyen módon közeledett. A mostani barátnőjével ezt nem csinálja.
2012. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
77%
Az én párom a 63 éves apukámmal szokta nézegetni a nőket a játszótéren, mikor elviszik az unokákat! :D Mindkettő csak annyit szokott mondani, hogy hűséget fogadtak, nem vakságot. Persze, ha párom száját a fülem hallatára elhagyná az, hogy xy számára a tökéletes nő, én is kiakadnék... Viszont ne próbáld ki a gyerekes játszmákat, ne hisztizz, egyszerűen beszéljétek ezt meg, hogy neked rosszul esett, mennyire gondolta komolyan (lehet, hogy csak a külsejére célzott.) Nem biztos, hogy szerelmes belé azért, mert egyszer ilyet mondott a haverjainak. Nyugodj meg és beszéljetek! Ne támadd le, ne vádaskodj, csak kérdezd meg, hogy miért mondta, illetve hogyan értette, amit mondott. A pasik beszélőkéje nem valami jó, nem sikerül mindig úgy kimondaniuk a gondolataikat, ahogy szeretnék.
2012. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
34%

Akkor kérdező, fogd a sátorfádat, és válj el. Tanácsért jöttél, hogy hogyan versenyezz vele, és csak azok válaszát fogadod el, akik a férjed ellen uszítanak. Akkor hajrá, nyomasd a patáriát, ahelyett, hogy megbeszélnétek. Ilyen mentalitással, ami sokaknak van, nem is értem, hogy lehet házasságban lenni.


"Ezt a titokban szerelmes belé" szöveget is te raktad hozzá a sztorihoz, fogggalmad nincs, mi is játszódik a férjed fejében. Egy biztos: ebből kijöhetnétek megcsalás, balhé és válás nélkül is. De ha hisztizel, veszekszel akkor nehogy azt hidd, hogy a másik nővel felveheted a versenyt, úgy csak méginkább a másik nő(bármelyik másik nő!) karjába sodrod.


Ha higgadtan beszélnél az érzéseidről és arról, hogy nem akarod elveszíteni őt, akkor kiderülhetne számodra, hogy a férjed hogy is áll a kapcsolatotokhoz. Egy pszichológus vagy párkapcsolati szakértő is ezt tanácsolná. De mint mondtam, könnyebb vádaskodni, megsértődni, magunkat becsapni. Aki így áll egy házassághoz, annak válással is fog végződni.


Ne ámítsuk már azzal magunkat, hogy egy házasság 20-30-40 évében egyszer sincs fellángolás mások iránt, és hogy egy párját szerető ember sosem érez vonzalmat más ember iránt. Az ilyesmit tudni kellene a helyén kezelni mindkét félnek, és akkor nem lesz belőle félremenés, szakítás. A férjed sem jól csinálja, amit csinál, mert ettől nem fogja kiverni a másik nőt a fejéből. Ezt viszont már neked kell elmondani neki. Higgadtan, nyíltan, őszintén beszélgetni - olyan kevés az olyan ember, aki egyáltalán megpróbálkozik vele. Nem, inkább vagdalózás, hiszti, tévképzetek, ezzel csak méginkább lealacsonyítod magad. De ahogy érzed... mindenki úgy teszi tönkre a házasságát, ahogy akarja. Az elején még sajnáltalak, mostmár látva, hogy a harcos amazonokhoz húzol, inkább a közös gyerkőcöt sajnálom.

N

2012. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!