Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gazdag anyukával hogy...

Egy gazdag anyukával hogy lehet felvenni a versenyt?

Figyelt kérdés
A gyerekem egyik osztálytársának az anyjáért a férjem odavan, szerinte ő a tökéletes nő..ezt véletlenül hallottam meg amikor pár haverjával beszélgettek. Folyton őt bámulja, meg szinte örül, ha a gyerekeink barátkoznak és együtt játszanak. Teljesen kivagyok, nem tudom, hogy vehetném fel a versenyt azzal a nővel, ha neki telik drága ruhákra a legjobb márkákból, nekem meg még fodrászra sincs pénzem..majdnem elbőgtem magam, mikor hallottam és mikor rákérdeztem a férjemnél, akkor meg azt mondta, hogy nem kell túlreagálni..
2012. máj. 22. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
71%
Kedves 23., mindenkinek más a teherbírása, kinek több, kinek kevesebb. AKinek több, jól jártak, nem kell őket szidni, inkább követni.
2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
66%
77-es válaszolgat magának és leírja ugyanazt másnak kiadva magát, de aranyos:))
2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem úgy öltözöl fel, mint egy vándor cigány, a férfinak rohadtul nincs szeme meg igénye ahhoz, meg különböztesse, hogy most rajtad márkás van, vagy sem. Maximum az ilyen nagyvárosi menő milliomos ficsúrnak, amelyik az Andrássy úti üzletekben szocializálódott, de a többségnek nem.


A férfitól, akár egy olcsó sálat is magad köré tekerhetsz, ha ügyes vagy, abban is szexi leszel.


Ez csak a lusta, keserű nők kifogása, hogy a pénz miatt jobb nő. Ugyan már... Én sem járok fodrászhoz, csak évente egyszer, hogy a töredezett végeket levágja, tudok mit kezdeni a hajammal egyedül is, nincs műkörmöm, nem is szolizok, 6 éve voltam kozmetikában, alig költök magamra és mégis a nő ismerőseim 90%-a utál, mert a férfi ismerőseink 90%-a meg akar dugni, meg nagyon jó nőnek tart. És még csak ki sem pakolom az árut..

2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted hány 77%-os van a gyk-n, te észkombájn? Szerintem többszázezer regisztrált tag közül nem csak egy. Én vagyok az egyik, aki leírta, hogy tornázok este, altatás után.


De örülök, hogy a válaszolók egy része lusta, másik része buta. Gratulálok annak a kevésnek, aki valóban hasznos tanácsot adott a kérdezőnek, és érdemben szólt hozzá a kérdéshez.

2012. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
67%

A legjobb taktika az,ha elkezdesz barátkozni a vélt ellenségeddel.

Ezzel a férjed nem tud majd mit kezdeni,és lassan megismered annak a "tökéletes nőnek" a gyengéit,hibáit.

Lehet pont neked mesél majd a nagy problémáiról, amiket nem is gondoltál volna.

Így már tuti nem leszel féltékeny,mert pont nem cserélnél vele,a férjednek meg tovább adhatod.

És a férjedet csak te ismered a legjobban,így azt mondasz el neki és úgy,ahogy te akaraod!:))

2012. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hol írtam olyat, hogy kövér lennék vagy úszógumis, eleget mozgom naponta és a 172 centimhez az 55 kiló szerintem nem nevezhető gusztustalannak. Nem vagyok bányarém, lusta meg aztán végképp nem és ennél többet nem tudok tenni magamért, mint amit eddig is..
2012. máj. 22. 15:57
 37/63 anonim ***** válasza:
48%

Akkor egyszerűen már rád unt és kell neki az újdonság. A legszebb nőket is megunják idővel, pláne, ha az ágyban csak középszerűen teljesítenek. Ha nem, akkor is, csak később.

Az is lehet, hogy az adott nőnek hatalmas a kisugárzása. Nekem is van olyan kolléganőm, aki majdnem 40 éves, de eszem-f@szom megáll, annyira vonzó, messze nagyobb szexuális kisugárzással, mint a páromé. Kb úgy nézek rá, mint fiúcska a szexi tanárnőre, és minden ügyfél is így reagál rá.

2012. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
53%

Hidd már el, hogy a férfiakat nem a ruha érdekli.

Sokkal inkább az, hogy jó alakod legyen, szép bőröd, szép hajad.

És ez ha egy kicsit gondolkodsz nem kerül egy fillérbe se.

A jó alakhoz mi kell? Egy kis diéta plusz mozgás.

Csak egy kicsit kéne venned a fáradtságot és olcsóbb termékekből is lehet egészségeset venni.

A mozgást pedig meg lehet oldani futással (nem kerül pénzbe) plusz van otthon neted, van oldal ahonnan a rubint réka dvdjét le lehet tölteni, kiírod egy dvd-re és arra edzel. szintén nem került egy forintodba se...még dvdt se kell venned, biztos van valamelyik ismerősödnek egy üres.

Ahhoz, hogy szép bőröd és hajad legyen mi a legfontosabb? A hidratálás, méghozzá belülről. Igyál meg minden nap 3 liter vizet (a sparban lehet kapni 90Ft-ért, ez csak nem megterhelő), plusz ne egyél zsírosat, fűszereset, se sza.r gagyi édességet, ha ezeket nem veszed meg még spórolsz is.

Mit mondjak még...ha szép barna akarsz lenni, nem kell szolizni menni sehová, kifekszel a napra...szintén ingyen van.

Kozmetikus minek? Fogsz egy szemöldökcsipeszt, kiszeded magadnak a szemöldöködet, a bajszodat.

Fodrász szintén nem kell...biztos van egy ügyes kezű barátnőd, vagy szomszédod aki megoldja a hajfestést (ha fested) plusz a vágást ha nem akarsz semmi extrát. Ez is ingyen volt...max megkínálod egy kávéval.

Nem sajnáltatnod kell magad, hanem kicsit leleményesnek lenni...

Az én barátom pl. nem is szereti ha kiöltözök, azt szereti a legjobban ha teljesen lazán öltözöm...egy feszülős fehér top melltartó nélkül...plusz egy rövid szabadidő naci, a hosszú kibontott kicsit kócos hajam...ha így mutatkozom előtte biztos, hogy sokáig nem marad rajtam a ruha;)

2012. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező gondolom nem csak a ruhákra, hanem kompletten a nőre értette, hogy jó nő. Vannak, akikkel nem lehet felvenni a versenyt. Én a helyedben megmondanám, hogy rosszul esik, de Így járt, csak én jutottam neki, valószÍnűleg annak a nőnek nem kellene, mert más kategória. Vagy érti a célzást, vagy nem.
2012. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
37%
A külsőd nem változott semmit az évek alatt, de a belsőd igen. A férjed elmondása alapján negatív irányba.
2012. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!