Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gazdag anyukával hogy...

Egy gazdag anyukával hogy lehet felvenni a versenyt?

Figyelt kérdés
A gyerekem egyik osztálytársának az anyjáért a férjem odavan, szerinte ő a tökéletes nő..ezt véletlenül hallottam meg amikor pár haverjával beszélgettek. Folyton őt bámulja, meg szinte örül, ha a gyerekeink barátkoznak és együtt játszanak. Teljesen kivagyok, nem tudom, hogy vehetném fel a versenyt azzal a nővel, ha neki telik drága ruhákra a legjobb márkákból, nekem meg még fodrászra sincs pénzem..majdnem elbőgtem magam, mikor hallottam és mikor rákérdeztem a férjemnél, akkor meg azt mondta, hogy nem kell túlreagálni..
2012. máj. 22. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
47%

Nem a ruhán múlik! Ha a bőrdzseki jönne be neki, azt dícsérte volna, nem a csajt. Kérdező! Elöszöris: soha ne hasonlítsd magad máshoz. Találd meg önmagad, a saját stílusodat, ami harmóniát sugároz, ne kezdj el mást koppintani! Rajtad pl nem biztos, ogy úgy mutatnának a dizájner cuccok, de nem is ez a lényeg! A pasik mind megbámulják a szép nőkt, ha bevallják, ha nem, erre vannak kódolva. Viszont ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy azzal a nővel együtt tudnának élni, az is lehet, hogy irtó szájszaga van, vagy büdös az izzadsága. :)

Fel a fejjel! Vedd szàmba, mit szeretsz magadon, mit akarsz változtatni, aztán alakítsd ki szép lassan mgad. És napi egy órát minimum szánj magadra, erre szükséged van, abban az egy órában törődj magaddal.

2012. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azzal jön, hogy pénz nélkül is milyen jól lehet kinézni, persze lehet, de nem olyan jól, mint pénzzel. Sok olyan vendégem van, aki sokat költ magára és bár nem feltűnő, mégis rengeteget dob. Hogyne számÍtana a pénz, ha egy Hollywoodi sztárról van szó, mindenki azzal magyarázza a kinézetét, hogy könnyű neki annyi pénzzel.
2012. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
Jó ez mind szép, de attól még egy tök idegen nőre mondja a férjem, hogy ő a tökéletes számára. Lehetnék ezek után Cindy Crawford is, akkor sem a saját felesége lenne számára jó, hanem más..már nem szeret, ez annak a jele, különben állhatna előtte Miss Universe 2012 is pucéran, akkor sem őt tartaná a legtökéletesebbnek..
2012. máj. 22. 16:44
 44/63 anonim ***** válasza:
49%
vagy miss universe 1935 is...
2012. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, hogy ilyet mond, de tényleg ne fújd fel. Gondolom tisztában van vele, hogy nem kaphatja meg, idealizálja, mint biztos neked is van olyan férfi, akit tökéletesnek tartasz, de tudod, hogy nem lesztek együtt soha.
2012. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
77%
Ha jobban belegondolok,ha egy pasi engem szeret,nem mond ilyesmit.
2012. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
29%

Na,ha így gondolod,hogy semelyik nő sem felelne meg a férjednek,akkor mit rágod magad??

Gondolod,hogy ezzel a gazdaggal kijönne?

Álmában sem...:))

Csak élvezné a férjed,hogy egy nő eltartaná,nah de meddig...

Hason csúszva menne vissza hozzád!:D

2012. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
4%

Figyelj, fogd fel úgy, hogy a férfiaknak általában alacsonyabb az érzelmi intelligenciájuk, tisztelet a kivételnek, nem foglalkoznak olyanokkal, ha a feleség fülébe jut olyan szöveg, ami neki bántó lehet.

Meg racionálisabbak. Ez hogy ő a tökéletes nő... Nem is ismeri. A külsejére lehet, hogy azt mondja, hogy tökéletes, de vigasztaljon a tudat, hogy ezt magukban mások is megállapítják idegenekről, ismerősökről, nők, férfiak egyaránt, csak épp nem mondják el a haverjaiknak, barátnőknek. Van ilyen. Ez még nem azt jelenti, hogy ne tetszenél neki.

Az viszont elég cinkes, hogy nyíltan őt bámulja, azzal sem törődik, hogy te is jelen vagy. Mondd meg neki, hogy ezt sürgősen fejezze be. Addig amíg ő nem teljesíti ezt a jogos elvárásod, addig te se kedveskedj neki. Ne is szexelj vele.

2012. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
73%
Ritka bunkó férjed van... Kérdezd meg tőle, hogy szerinte mit kéne tenned, hogy nyomába érj annak a nőnek. Lehet, hogy azt fogja mondani, hogy semmit, te így vagy tökéletes. És nem hiszem, hogy hazudna. De lehet, hogy hosszasan ecseteli majd... Biztos ő is bánja, hogy járt a szája, beszéljétek ezt meg...
2012. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
48%

Miért nem beszéled meg ezt a férjeddel, ahelyett, hogy megsértődnél?

Hidd el, egyáltalán nem számít, hogy éppen bőrdzsekit hordasz, vagy farmerkabátot, mindkettőben lehetsz szexi. Szerintem az lehet a különbség, hogy míg a nő jól érzi magát a bőrében, szexinek érzi magát - lehet épp a dizájner ruhák miatt - jó a kisugárzása, addig te "szürke kisegérré" válsz, éppen azért, mert annak érzed magad.

Anyukám pl minden héten megújul, miután heti egyszer beül a barátnőivel kávézni. Én, mint a gyereke, simán tudnám nélkülözni azt a max 500 forintot, amit akkor elkölt, mert jó látni, hogy milyen jó kedve van utána.

Mozdulj ki, töltődj fel egy kicsit, ne keseredj meg, csak mert te már anyuka vagy.

2012. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!