Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok, ha tetszik...

Rossz ember vagyok, ha tetszik a fiam edzője?

Figyelt kérdés

A fiam ősszel kapott új edzőt, egy nagyon helyes férfit. Nem tudom, mi van velem, de egyszerűen megbabonáz, ha látom, nem voltak ilyen érzésem eddig a házas éveim alatt, de most nagyon kétségbe vagyok esve, mert nem tudom kiverni a fejemből. Nagyon vonzó a megjelenése és a személyisége is.

Nem vagyok neki közömbös, mikor én viszem a fiamat, rögtön jön oda beszélgetni, érdeklődik, hogy milyen napom volt, a fiam mondta, hogy mikor egyedül ment egyik nap, a pasi kérdezte, hogy "anyukád elfoglalt volt ma?" Többször dicsérte már meg a külsőm, de sosem tolakodóan, csak egy-egy elejtett mondattal. Mindig kérdezi, hogy megyek-e a gyerekek meccsére, általában ritkán jutok el, most szombaton viszont ráérek.

Nagyon lelkiismeretfurdalásom van emiatt, szörnyű embernek érzem magam. Nem ugrom a nyakába, ha beszélünk, semmi jelet nem adok neki, eléggé tartózkodó vagyok, de magamban egyre több ilyen gondolatom van. Ti ezt hogy kezelnétek? Ki akarom verni a fejemből.


2012. máj. 22. 23:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nem vagy rossz ember, már csak azért sem, mert próbálsz tenni ellene. Az, hogy külsőre tetszik egy ember, nem tudod befolyásolni, de valóban nem érdemes kockáztatni :) ne izgulj, nekem is tetszenek mások a férjem mellett, viszont ettől nem érzem sz.r embernek magam. Csak azért ügyesen, hogy tényleg ne találkozz vele :)
2012. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket nem kell elmondani, ugyanis szinte semmit nem jelentenek addig, amíg ábránd, ráadásul hosszú házassság esetén. Ugyanis a férjed megijedhet, holott neked eszed ágában sincs komolyan "váltani", hiszen mindenkivel előfordul hogy a kémia beindul egy-egy szép nő/férfi láttán, tehát ez természetes. Ha valaki évek, évtizedek óta házas, simán előfordul ilyesmi.

Baj akkor van, ha valaki nem tesz ellene, csak panaszkodik. Nem egy barátnőm futott már bele ebbe!!

Egyik tipikusan azt csinálja, hogy a párkapcsolata mellett megtetszik neki valaki, azzal dumcsizik, barátkozik, nevetgél, de úgy meséli el nekünk, hogy "jaj olyan rossz, én úúgy akarok ellene tenni, de ma is véééletlenül összefutottunk az irodában."

Amikor mondtuk neki, hogy ne az ő részlege felé menjen nyomtatni, akkor meg "jaaaaj de hát azt nem lehet, mert a nyomtató a másik teremben nem jó, meg izébizé."

Magyarán MINDIG volt kifogás, hogy éppen miért beszélt vele, miért találkozott vele, miért cigiztek együtt. Persze csók lett belőle, kérdezte tőlem amikor finoman lebajszintottam: "dehát mit tehettem volna?" Erre én: "állati egyszerű, ne tedd rá a szádat."


Egyszerűbb érzelmekkel élni, azaz 60%-ban álmodozni a pasikról és 40%-ban magunkat ejnyebejnyézni, semmint ésszel és tuadatosan élni, azaz LEÉPÍTENI a találkozást, álmodozást.

Csak rajtad múlik, senki máson!

Rossz ember akkor leszel, ha nem változtatsz, ugyanis tudat alatt egy idő után a nő elkezdi élvezni, hogy álmodozik egy jó pasiról, aztán persze jün az ál-bűnbánat meg a "jaj de rossz vagyok", egészen a következő találkáig vagy álmodozásig- ennek semmi értelme.

2012. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Sunyiba dugjatok egy jót,ne szalazd el;)

Még a házasságodnak is jót fog tenni,és még az is lehet hogy ő az igazi.

2012. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!