Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereti anyósom ezt a gyereket...

Szereti anyósom ezt a gyereket? Ha bántani akarsz ne válaszolj légyszíves! Köszönöm! Ha kérdés van kérdezzetek válaszolok egyébként is jó lenne ezt kidumálni magamból.

Figyelt kérdés
Vidéken laknak(50km),mi Pesten. Általában akkor jönnek(NÁLUK PÉNZ NEM GOND) az unokához ha épp erre volt dolguk és akkor is kb 20 percet vannak(szegény gyerekem nem fogadja őket jól hiszen alig találkoznak)hozzá teszem SOHA egy büdös rossz szót nem mondok rájuk a gyerek előtt.(próbálom az idillt őrizni).Engem soha nem szerettek apósom ki nem állhat ezt azért írom mert nyilván ez miatt se jönnek szívesen (de azt elmondanám,hogy nagyon sokszor mindig én engedtem és próbáltam rendben lenni velük de egyszerűen sosem hagyják mert mindig történik valami... Mint legutóbb is:április 30.-án mentünk hozzájuk úgy volt hogy ott alszunk.Már épp készültem fürdetéshez amikor a férjem bejön és megkérdezi(este kilenckor)mi legyen haza menjünk vagy X-nél aludjunk,kérdem miért mi történt erre elmeséli dióhéjban->reggelre az apja kiinvitálta dolgozni amire ő nemet mondott(kizárólag azért mert a mamájának mentünk volna konyha bútort csinálni) mire nemet mondott apja azt mondta neki:takarodj a portáról! Na nekem sem kellett több összecuccoltam elindultunk haza. Ők azóta se eresztettek el egy telefont hogy legalább azt megkérdezzék mi van a gyerekkel... Oldalakat írhatnék hogy tisztán lássatok,nagyon érdekes ez a mi kis kapcsolatunk voltak már fura sztorik. De azt reméltem ha megérkezik a pici az megváltoztat sok mindent.Most meg csak néha elnézem őt játék közben és azt kérdezem magamtól hát hogy nem lehet téged szeretni...
2012. máj. 24. 00:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hidd el jobb így, valaki írt, hogy néhány 10 km-ről járnak hozzájuk, és hetegig a fiatal pár nyakán felejtik magukat (alvás, kaja, stb) legalább neked arra nincs gondod
2012. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon becsülöm benned, hogy ennyire családcentrikus vagy és a nyilvánvaló hibáikkal együtt is elfogadnád őket, ha hagynák. Valóban nem érdemes rajtuk gondolkodni. De ha lehetőség van rá tényleg jó lenne, ha a kapcsolat rendeződne. De ehhez két ember kell. Szélmalomharcot vívsz. Idősebb emberek nehezen változnak, és nem tartom azt sem valószínűnek, hogy valaha magukba fognak nézni. (Talán még sosem tettek ilyet.) A gyerekek pedig, hogy nem motiválják őket, teljesen érthetetlen számomra. Tényleg az a jellemzőbb, hogy anyós rátelepszik az emberre az unoka megszületése után, mert ő mindent jobban tud a kor jogán, mint a gyerek tulajdon anyja. Ezzel egy sor szorongást elindítva szerencsétlen "új" anyukában. Tényleg jobb hogy nem egy ilyet fogtál ki.
2012. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm mindenkinek a válaszát és,hogy megosztottátok velem a saját tapasztalataitokat! Nem tudom mikor és hova forrja majd magát a dolog..Valami viszont "nekem játszik" ha fogalmazhatok így. Pindúrom egy hónap múlva lesz kettő éves.........Vajon felköszöntik? Ma 30 napja,hogy nem tudnak róla semmit.Nálunk ez rekord mert heti szinten azért értekeztünk és erre voltak beugrottak.Ha erre voltak... :S

Ja egyik válaszoló írta,hogy úgy tűnik neki büdös a férjemnek az apjával dolgozni. Ezt vajon miből szűrted le???Ha már így gondolod leírok neked pár dolgot:

-Pici fiú kora óta hajtva volt mindig

-mikor nekem még csak udvarolt és elkezdtünk egymásnál aludni akkor is hatkor ébresztő volt én meg ébredtem egyedül

-elejétől kezdve úgy beszél a saját fiával elöttem mint egy utolsó xarházi senkivel

-ha családi ebéd van addig még a két nővérkéje beesik "kisestélyiben" ő mindig koszosan és késve ülhet csak az asztalhoz(mert apukának gályázik hogy ne legyen gond)

-mi soha nem mehettünk csak úgy vendégségbe,mindig munka van

-ja és azt is leírtam,hogy akkor azért mondott nemet mert másnapra meg volt beszélve,hogy megcsináljuk a mamájának a konyhabútorát(amit már előző nap elkezdtünk).

Na kb.dióhéjban ennyi.

Igazából hosszú hosszú oldalakat írhatnék.

Talán egyszer majd írok egy könyvet is..


Még egyszer köszönöm mindenkinek sziasztok

2012. máj. 30. 14:36
 14/14 anonim ***** válasza:
14 éves voltam amikor megtudtam hogy meghalt a dédim-azt se tudtam hogy él... ha nem szeretnek a szülök, nincs mit tenni az unoka miatt nem eröltetném a dolgokat... egy gyerek feltud nőni simán ugyhogy nincs nagyszülő...
2012. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!