Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek így nyaralni?

Elmennétek így nyaralni?

Figyelt kérdés
Idén férjem családjával mennénk nyaralni, viszont ők csak apartmanba szeretnének menni, úgy, hogy mi főzünk magunknak. Viszont (ismerve őket) ez azt jelenti, hogy minden nap nekem kéne főznöm-mosogatnom a 6 emberre, amihez nem sok kedvem van a nyaralás alatt. Szerintetek mit csináljak?
2012. máj. 24. 08:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Anyósodék mit esznek otthon? Ha senki nem főz rájuk, étterembe nem tudnak járni anyagi okokból, akkor ők fényevők? Nem értem.....
2012. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Otthon anyósom főz, de most nyaralni akar (ugyanúgy mint én), illetve ha ő nekiáll főzni, akkor úgyis segítek neki. Szóval most próbálok olyan helyet keresni, ahol van félpanzió. És igaz, ha ennyire nincs pénzük, miért megyünk egyáltalán.
2012. máj. 24. 19:59
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

válasszatok olyan hotelban szállást ahol apartman is van és rendes kétágyas szoba is.Ti mégis külön lesztek befizettek félpanzióra ők meg csak főzőcskézzenek.

A nagyon nagy összezártság sem túl jó.

2012. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon anyósod főz, de most nyaralni akar, akkor nem értem a kérdés feltevésének okát, ugyanis totálisan evidens, hogy neked is azonmód ezt kellett volnamondanod neki: Te isnyaralniakarsz.

Ennyi. Ne légy tehetetlen :) Keress félpanziós helyet és menjetek oda, vagymindenki oldja meg maga.

2012. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az anyósodtól, és az apósodtól, hogy azt fogják-e csinálni, ha elmentek, és a férjednek meg mond meg, hogyne hadja, ha ezt csinálják.
2013. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!