Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az apámmal?

Mit kezdjek az apámmal?

Figyelt kérdés

Régóta már,hogy folyton kötözködik velem gyakran a barátaim elött ilyenkor szinte mindig csak engem tud szidni,nemtudom mintha zavarná,hogy másokkal jól eltudok lenni. Otthon folyton a tanulásom zavarja azt mondja h ilyen jegyekkel gimi után mehetek dolgozni pedig 4 átlagom van az ország egyik legjobb gimiébe(apáczai),meg azt ismételgeti el minden egyes nap h így senki se leszek meg h egy veszett kutya vagyok mert nincs kötelességtudatom , ezen kívül szinte minden zavarja amit én csinálok(tvzek,gyúrok,alszok,de még az is h mikor megyek zuhanyozni) Egyszerűen kibírhatatlan és ami a legrosszab h testileg akar bántalmazni akkor ha kinyílvánítom a nemtetszésemet az iránt amit ő művel. És mivel most munkanélküli és itthon lógatja a lábát ez elég gyakori.


U.i 2 kistesómvan és sajnos őket is erővel akarja kordában tartani és az anyámat is :(

16/F



2012. máj. 24. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogjatok össze a mamával, sürgősen keressetek neki valami munkahelyet, és menjen el dolgozni! Akkor egyrészt megnyugodna, másrészt nem azzal foglalkozna, hogy téged és a tesóidat "nevelgessen".
2012. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem apád depis, legközelebb mond, hogy együttérzel vele, és szereted őt, ha elkezd mindenbe beleavatkozni. Mond meg neki, hogy akkor is tisztelni fogod, ha nem mehetsz egyetemre mert neki nincs munkája, ne aggódjon, mjad vállalsz diákmunkát. Apukádnak magával van komoly baja, vigyázzatok rá, nehogy a függőségekbe meneküljön. Valószínűleg törődni akar veletek, csak nem tudja hogyan csinálja.
2012. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!