Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 168cm/50 kg lány lettem,...

168cm/50 kg lány lettem, szüleim szerint undorító, mert eddig 56kg voltam. Azt hiszik anorexiás lettem. Hogy érthetném meg velük, hogy így jobb a közérzetem?

Figyelt kérdés
Több évig táncoltam, izmos de azért husis voltam egy picit 60kg meg 56 kg között ingadoztam. Abbahagytam a táncot és most korizok, futok stb. és lefogytam 50kg-ra mert így szebbnek érzem magam.Csak szüleim azt hiszik,hoyg anorexiás vagyok, meg ,hogy undorítóan nézek így ki,közbe pedig mindenki mástól csak pozitívumokat kapok:/ Hogy magyarázhatnám el nekik ,hogy nekem így jobb? Mert nem értik meg...ők arra vágynak ,hogy izmos nagyobb felsőkarom, combom legyen...de én nekem ez a vékonyabb nőiesebb jobban bejön.:) Segítsetek légyszi..
2012. máj. 25. 10:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
52%
Én is 168 cm vagyok csak én 60 kg. Az én álom súlyom 55 kg. Mindenki szerint hülye vagyok, csupa csont lennék (ez messze van még a csontosságtól), DE a legfontosabb dolgog,hogy te hogyan érzed magad a bőrödben. Én 58 kg csupa izom voltam, amikor a legjobban éreztem magam. Egyesek szerint sovány voltam, de akkor volt nekem a legjobb. Csak az számít,hogy te mit érzel.
2012. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%
Senki ne mondja nekem, hogy 168 cm-hez 50 kg jó. Ez rohadtul nem így van. Konkrétan semmi nem lenne rajta. Beteg állat, aki ezt sulykolja egy kamaszlányba..
2012. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én is 168 cm vagyok,régen 50 kg voltam,sőt,voltam már 45 is és az tényleg nagyon kevés.Legalábbis én nem tetszettem úgy magamnak.Most fölszedtem +15 kg-ot,65 vagyok és sokkal jobb a világ.Bár ez attól is függ,hogy kinek mi áll jól.Engem az 50 kilómmal 17 éves kislánynak nézett mindenki,mert elég fiatalos arcom van,kellett ez a plusz kiló ahhoz,hogy emberszámba vegyenek.
2012. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 HotChoc válasza:
47%
Figyelj, ha Te jól érzed magad, akkor tényleg ne érdekeljen más véleménye. Ha a szüleid izmos kart, combot akarnak, akkor legyen nekik!
2012. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 HotChoc válasza:
Bár a kinézeted függ valamennyire attól, hogy milyen alkat vagy? Tehát eleve vékony, csak meghíztál,és aztán fogytál, vagy amolyan "husis", tehát nem természetesen nádszálkarcsú. Mert akkor esetleg furcsa lehet a fogyás, mint pl. Lagzi Lajcsinak. Ő is furcsán nézett ki olyan soványan.
2012. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 HotChoc válasza:
Hoppá. Most olvasom az előző válaszokat, hát, a BMI-d tényleg alacsony, erre még hízhatnál! Sajnálom, de előbb nem olvastam el őket...
2012. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
én 160 centihez vagyok 52 kiló és én viszonylag vékonynak számítok. nem csontosnak, de vékonynak. elképzelni nem tudom, hogy hogyan lehetne egy nálam majd 10cm-rel magasabb emberen ez a súly egészséges. ha a saját alakja ilyen a génjei miatt, az persze más, de itt most nem erről van szó. mondjuk azt jó lenne tudni, hogy ez a 6 kiló mennyi idő alatt és milyen módszerrel ment le.
2012. dec. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Kornél666 válasza:
ha azért fogytál le, mert így tartod szebbnek magad, akkor tényleg anorexiás vagy. majd ha megszoktad ezt a képet, megint vékonyabb akarsz lenni... 50 kg? egy komolyabb kutya is többet nyom...
2016. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Kornél666 válasza:
én 190cm, csupa izom vagyok és 168cm-es, 50kg-os agyasokat eszek reggelire. :D :D
2016. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!