Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megcsal? Vagy csak én...

Vajon megcsal? Vagy csak én voltam túl hisztis és gyerekes?

Figyelt kérdés

már 2hónapja nem voltam barátoméknál.

az apjával laknak ketten csak.

de most ott aludtam nála, és kidobtam valamit a fürdőszoba kukájukba és benne volt egy betét összetekerve.

Én is olyat használok, de az enyém nem lehetett mert azért 2hónap alatt a pici kukát csak kiüritették.

Egyből kérdőre vontam barátomat hogy az kié, csak furán nézett rám, nem értette miről beszélek.

Erre kérdezte az apja hogy mi a balhé tárgya, barátom mondta neki, erre mondta az apja hogy lehet Petráé.

Petra a barátom bátyjának a barátnője, ők lent voltam kb 2hete 7végén.

Nem hittem el neki, nagyon rosszul esett, egyből néztem buszt és hazajöttem.

Fura hogy 2pasai együtt él, és ilyenek vannak... mert ha lenne nő pl feleség oké megértem, de ez elég félreérthető.

Persze nem tudom tényleg a csajáé-e, de egyből arra gondoltam, h biztos barátomhoz átjárkál vmi másik csaj...és az övé... tök féltékeny vagyok. Barátom könyörgött h higgyek neki, és nagyon mérges volt h egy ilyen semmiség miatt veszekszünk de eljöttem.

Szerintetek?


2012. máj. 26. 13:19
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

utolsó...őszintén? ez eszembe se jutott! de komolyan.

habár lehet olyan szinten vannak hogy csak áthivja a csajt mert szimplán jól érzi magát vele ergo belezúgott, vagy pl. áthivta és akkor jött meg a csajnak vagy őőő... áthivta és a lány akkor mondta neki h menstruál. akár ez is lehet

2012. máj. 26. 21:04
 22/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.. látom szeretsz kombinálni és feleslegesen stresszelni magad! :-) Nyugodj meg, amiket leírtál arra valójában nincs sok esély. Kívülállóként te is ezt mondanád. Mióta vagytok együtt?
2012. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

1éve

nagyon féltékeny tipus vagyok.

oké volt hogy pl egy nekem el nem küldött smsben füllentett h elküldte és kiderült h nem... de azért más jel nincs arra h megcsalna... meg mostanában ha összeveszünk nem keres, szerintem egyre jobban pipul rám

2012. máj. 27. 10:20
 24/27 anonim ***** válasza:
csodálkozol? hát nem ti lesztek egymás "nagy ő"-i az tuti.
2012. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
mire irtad azt h csodálkozom-e? arra h pipul rám vagy hogy az ilyen reakcióim miatt füllent olykor???
2012. máj. 27. 13:09
 26/27 anonim ***** válasza:
Én azon se csodálkoznék ha kidobna mert egy mániákusan féltékeny kiscsaj vagy aki mindenben azt látja,hogy megcsalják.
2012. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Te komolyan egy véres betét miatt veszekedtél a paliddal? :D Ne már!!!:D
2012. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!