Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megcsal? Vagy csak én...

Vajon megcsal? Vagy csak én voltam túl hisztis és gyerekes?

Figyelt kérdés

már 2hónapja nem voltam barátoméknál.

az apjával laknak ketten csak.

de most ott aludtam nála, és kidobtam valamit a fürdőszoba kukájukba és benne volt egy betét összetekerve.

Én is olyat használok, de az enyém nem lehetett mert azért 2hónap alatt a pici kukát csak kiüritették.

Egyből kérdőre vontam barátomat hogy az kié, csak furán nézett rám, nem értette miről beszélek.

Erre kérdezte az apja hogy mi a balhé tárgya, barátom mondta neki, erre mondta az apja hogy lehet Petráé.

Petra a barátom bátyjának a barátnője, ők lent voltam kb 2hete 7végén.

Nem hittem el neki, nagyon rosszul esett, egyből néztem buszt és hazajöttem.

Fura hogy 2pasai együtt él, és ilyenek vannak... mert ha lenne nő pl feleség oké megértem, de ez elég félreérthető.

Persze nem tudom tényleg a csajáé-e, de egyből arra gondoltam, h biztos barátomhoz átjárkál vmi másik csaj...és az övé... tök féltékeny vagyok. Barátom könyörgött h higgyek neki, és nagyon mérges volt h egy ilyen semmiség miatt veszekszünk de eljöttem.

Szerintetek?


2012. máj. 26. 13:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

az apja nincs otthon 7köznaponként mert 4-5-ig dolgozik

barátomnak meg most vannak a vizsgái és kb csak heti 1 vizsgára kell bemennie, a többi nap egyedül van otthon délutánig.

2012. máj. 26. 13:39
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Elképzeltem a szitut.

Vérben forgó szemekkel támadsz neki a párodnak és az apjának, hogy kié az a használt betét a fürdőben, neked ne hazudjanak és mit képzelnek magukról?! Fel sem merült benned,hogy nem hazudnak?? Mit tudsz te arról, hogy a bátyja vagy az apja nője mikor volt ott vagy sem? Ott leskelődsz az ablak alatt vagy mi? És mi van ha valaki vendégségben volt náluk? Akkor mi van??

A srác helyében kivágtalak volna betétestül.

2012. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
12%

Ugyan már, nem kell leszólni ennyire szegény kérdezőt!

Én is azt mondom, hogy kicsit túlreagálod, de minden bizonnyal én is meglepődtem volna, ha ilyesmit találok. Persze, gyerekes dolog, de manapság, amiket hall az ember..., már mindenért gyanakszik.


Velem is történt, hogy exemnél voltam, és kirakott egy kis cetlit a hűtőre, amire ez volt írva: Köszönöm a cappucinot kis drágám!

Megláttam, és kérdőre vontam, hogy ez mi, és kitől kapta. Elmondta, hogy egyik volt kolléganőjével találkozott a héten, és beültek meginni egy kávét. A csaj meg írt neki egy köszönőüzenetet. Azért furcsállottam, hogy kis drágámnak nevezi, de úgy gondoltam, hogy mivel kirakja a szemem elé, ezért talán nincs okom aggódni.

Na ja. Egy hónap múlva kiderült, hogy akkor estek egymásnak először, és bizony nem csak cappucino volt ott, nem más is...


Szóval megértem, hogy gyanakodsz, de azért nem kell neki ekkora hangot adni. Ha meg akar csalni, akkor úgy sem tudod elkerülni.

2012. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.Miért ne lehetne a Petráé?Nem tudom milyen a kapcsolatod ezzel a Petrával,de ha jó,akkor kérdezz rá?Nem muszáj pont így,hanem beszélgettek és kitérsz mondjuk.Persze,ha csak pár szót szoktatok váltani egymással,akkor én nem kérdezném meg,mert az elég gázos.De nem kellett volna ekkorra patáliát csapnod egy betét miatt.Én felhívnám a barátomat és bocsánatot kérnék tőle.Ha nagyon nem bízol meg benne figyelgetheted,de egy kapcsolat a bizalmon alapul.Neked ez nagyon nincs,már a barátod iránt.Mert,ha még valami tényleg jel lenne,akkor azt mondanám oké,de ez nem az.
2012. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
4%
Olyan sok nő nem használ már betétet, szerintem. Ha van eszük, fúj... :S Biztos a tiéd volt, vagy azé a lányé, csak kérdéses, az mit használ. Hát Istenem, két pasi, nyilván nem ürítik gyakran a fürdőszobai kukát. Abba nem sok mindent dobnak ők és amíg nincs tele, nem jutott eszükbe kiüríteni.
2012. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Műbalhé.Ebben a helyzetben mindenki rosszul érzi most magát,még te is.Mire volt ez jó neked?Eljöttél...na bumm,majd máskor el sem hívnak.
2012. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Az egészben nem a betét és a körülötte kialakult hercehurca a gáz, hanem hogy alapvetően nem bízol benne. Ellenőrizgeted az emailjeit, figyeled, mikor hova lép be... Áhhh, ha időd van rá, csináld, de normális kapcsolat így nem lesz...
2012. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
67%
Remelem az apja a lelkere beszel, es tobbet lehetoseged sem lesz belenezni abba a kukaba! Mekkora hisztis p.csa te joeg...
2012. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
12%

Szia, Petra vagyok.


Az enyém tuti nem, mert amikor ott voltunk nem is használtam olyat. A pasid meg elég furán viselkedett, flörtölt velem meg hasonlók.

2012. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
37%
Te az meg sem fordul a fejedben hogyha a pasid megcsalna nyilván nem akkor fogja áthívni a "másik csaját" amikor meg van neki????
2012. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!