Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem anyával,...

Mit kellene tennem anyával, hogy ne szóljon bele mindenbe?

Figyelt kérdés
21éves vagyok,viszonylag önálló,anya is segít de én dolgozom háztartást vezetek,fősulis vagyok,kapok ösztöndíjat...ez a bajom:anya mindig beleszól h mit veszek...most nemrég költöztem külön a párommal,és vettem sok konyhai dolgot...Anya meg kiborult::de Ancsikám,még olyan fiatal vagy,ne vegyél ilyet többet,inkább menj szoliba,kozmetikushoz,vegyél ruhákat stb...párom meg ezzel a sűtővel nyúzott(őt az anyjáék fillérrel nem segítik anya meg én fizetünk mindent)ő szintén egyetemista,dolgozik mellette nem ingyenélő ded csak a rezsi rá eső részét tudja fizetni,meg néha azt se.Hozzáteszem imádom anyát nem akarom megbántani de nagykislány vagyok már,és ezek sztem szükségesebbek mint pl.a fodrász és a szoli:)

2012. máj. 27. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mond azt hogy jól van anyukám.. Ennyi..
2012. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig is ez volt:okés anya így lesz...de tovább mondta:de úgyse ez lesz megint vmi kütyüt veszel stb.Úgy kiakad a drágám h csak na:)))
2012. máj. 27. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Akkor mond meg neki, hogy helyetted menjen el ő, te komolyabb dolgokkal szeretnél foglalkozni mint a szoli, egyszer majd megunja.
2012. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hehe:)jogos
2012. máj. 27. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Anya, úgy érzem, ennek én hasznát fogom venni, és ha beválik, szívesen kölcsönadom, hogy kipróbáld, hátha megtetszik :) Vagy: Most láttam egy jó receptet és ki kell próbálnom, ehhez pedig szükségem volt ezekre a dolgokra. Megkóstolod majd, szerinted milyen lett? Téma máris elterelve a vásárlásról a főzésre ;)
2012. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne mutasd meg neki, ha veszel egyet legközelebb.
2012. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem csak attól fél hogy a párod miatt nem élvezed ki fiatal éveid, de a szoli ártalmas, a kozmatikus nekem egy inkvizícios faggatással ér fel, anyukád tündéri alak, de ne hagyd hogy személyes döntéseid befolyásolja dícséretes hogy 21 évesen nem az anyagi javak élvezete hajt.
2012. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)igen tudom nagyon aranyos:))de akkor is sajnos nincsen pénzem mindenre...h berendezzek egy albit plusz h manökenekhez méltóan költsek magamra
2012. jún. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!