Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 62 evesen elhiggyem a 31 éves...

62 evesen elhiggyem a 31 éves paromnak hogy tőlem terhes? Sose esett tőlem teherbe senki . Védekezés nélkül vagyunk együtt 2 éve eddig ő sem. Kételkednétek? 60 év felett lehetseges ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 19:44
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
70%

áll még a jegenyefa??? Akkor akár apa is lehetsz...


De miért érzem úgy,hogy egy tinédzser szórakozik ezzel a kérdéssel??

2012. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
93%
És abban biztos voltál, hogy miattad nem jött össze korábban? Mert lehet, hogy olyan nőkkel kerültél össze, akiknél volt valami gond. Persze lehet, hogy csak veled volt/van valami probléma, ezért is vett igénybe most is 2 évet. Most valamiért bizonyára javult a spermád minősége, száma. Én nem kételkednék, de te tudod. DNS-vizsgálattal megtudhatod tényleg te vagy-e az apa. Csak akkor számíthatsz a sértődésre, akár a kapcsolat végét is jelentheti, ha meggyanúsítod a párod.
2012. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
80%
A férfi nemzésének nics korhatára. Akár százöt éves korában is nemzhet gyereket, legfejjebb nem ugrándozva, hanem csendben, lassan megszabadulva az ondótól. A leírt eset előfordulhat. Vannak ugyanis rendkívül érzékeny nők, akik akkor is teherbe eshetnek, mikor száz másik nem. A helyedben én inkább büszke lennék rá, hogy képes vagyok utódot nemzeni. Ha a bizalmad eddig megvolt a párod iránt, nincs okod kételkedni.
2012. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
24%
Majd az apasági teszt eldönti, addig várj türelmesen. Egyébként szerintem kicsi az esélye, annak hogy a te gyermekedet várja, de amíg nincs teszt, vádaskodni se érdemes. 25N
2012. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
A rokonok huznak ezzel hogy nem az enyem . De szerintem csak az örökség miatt van ez.mert eddig meg azt mondogattak nehogy a párom örököljön hanem ők.
2012. máj. 27. 20:13
 16/42 anonim ***** válasza:
48%
Én remélem, hogy a tiéd, de készülj fel lelkileg az ellenkezőjére is! Utolsó voltam.
2012. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
47%
Korkülönbségen kiakadtam, elolvastam még 5-ször, nem fogtam fel elsőre..... és mosse igazán
2012. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
94%
Hát nekem az egyik ismerősömnek két gyermeke is született úgy, hogy orvosi papírja volt a nemzőképtelenségéről. Az elsőnél anyukát elhordta mindenféle ribancnak, az meg DNS tesztet kért. Kiderült, hogy hiába az orvosi leletek - a megismételt vizsgálatok újra nemzőképtelennek mondták- bizony ő az apuka.
2012. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
53%
Te akartad tegnap megkérni a kezét? Akkor most már illő is lenne.
2012. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem védekeztetek akkor,miért ne lehetne?ha nem szeretkeztetek volna akkor,aktuális lenne a kérdés.Az,hogy eddig senki nem esett teherbe tőled,az nem csak rajtad múlt.Én a helyedben hinnék neki,ha ekkora korkülönbség ellenére veled él.Sok boldog évet kívánok a kis jövevénnyel!
2012. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!