Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 62 evesen elhiggyem a 31 éves...

62 evesen elhiggyem a 31 éves paromnak hogy tőlem terhes? Sose esett tőlem teherbe senki . Védekezés nélkül vagyunk együtt 2 éve eddig ő sem. Kételkednétek? 60 év felett lehetseges ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 19:44
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
0%

Hát..... én ezt nem hiszem el!!!De azért jót derültem a többi hozzászóláson.

Nagy az isten állatkertje és még az "időseket" sem kíméli!!!

2012. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Köszi. Én nem nézek ki 60 nak se egyébként és mindig is kedveltek a fiatalabb hölgyek. Tabletem is van már 1 éve így szinte egész nap netközelben vagyok.nem is értem egy 60 éves miért ne tehetné ezt.furcsa nekem hogy sokan itt már szinte temetnek. Ha látnátok nem az a nyugdíjas bácsika feiling jönne le amit elképzeletek hanem egy életerős 50 es üzletember lenne a benyomas.én még ugy érzem előttem az élet
2012. máj. 29. 10:10
 33/42 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó vagyok.Nem azért írtam mert 62-évesen öreg vagy,de ha külső szemszögből néznéd a kérdésed ez sokaknak úgy tűnik provokatív!Tudod ez hasonló a 18-éves lány 40-éves pasival működhet-e a dolog?/című kérdésekre/

Ezért van sok válasz is az ilyen kérdéseknél!Mert mindenkit meghökkent és elgondolkoztat létezhet-e ilyen vagy csak valakinek nagyon élénk a fantáziája!

De,hogy a kérdésedre is válaszoljak:Nem lehetetlen.

2012. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
64%
Nem kitartás kell ide, hanem hosszú élet...
2012. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
42%
Egy életerős 50-es üzletember is öreg egy 31 éves nőhöz. Vagyis ezzel nem győztél meg. Abban viszont biztosabb lettem, hogy a barátnőd inkább a pénztárcádat szereti mint téged.
2012. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
86%
Az én apám 63 éves, ismer és használ olyan szavakat, mint az én korosztályom, főleg ha velem, vagy a barátaimmal beszél. Rendszeresen használja az internetet, és senki se mondaná meg róla, hogy elmúlt 60. A kérdező meg nem arra kíváncsi, hogy kit szeret a barátnője, hanem arra, hogy lehet-e ő a pocaklakó apja... Nem tudom, miért olyan hihetetlen, hogy egy 60-asnak 30-as nője van. Apám állandóan azzal viccel, hogy ideje lenne felcsípnie egy fiatal pipit, mert a barátai is azzal virítanak. Szerintem neki csak azért nincs fiatal barátnője, mert 3 lánya van, és nem tudna nőként nézni egy harmincasra... (a legidősebb nővérem 37 éves.) A kérdésre válaszolva: igen, lehetséges. 24N
2012. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
71%

és ha 62 éves???akkor mi van?annyi idős a barátnője amennyi nekik jó.apám idén lesz 70,az élettársa (aki 12 éve mellette van) most lett 42.És jól megvannak és nincs pénz meg nagy ház....csak szeretet és megértés.mindenki meglepődik...miért?mert a mai fiatalok nem úgy lettek nevelve,hogy mindentől független kitartsanak.sajnos :(

lwhwt a te gyereked!miért ne?ha bízol a párodban,akkor bízz tovább! sok örömet a babához! ja az én faterom is netezik,meg érintőképernyős telefonja van,kijár a körösre,meg esti partikra megy és fiatalosan beszél.pedig 70 lesz az idén....

2012. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
19%

Simán lehet, még egy 70 évesnek is gyereke, sokkal könnyebben, mint egy nőnek pl. 40 évesen.

Én a helyedben csak azért kételkednék, mert ha soha senki nem esett tőled teherbe, úgy hogy tényleg biztos vagy benne, hogy nem védekeztek, akkor erősen a gyanús a dolog.

Voltál annak idején kivizsgáláson, hogy van-e gond veled?

2012. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
62%

"az anyam is 92 éves kesei gyereknek számítok pedig de ő is él még."


tehát 30 év korkülönbség szülő és gyerek közt, az kései, de 60 az már nem :D

2012. júl. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Mi lett .?
2017. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!