Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 62 evesen elhiggyem a 31 éves...

62 evesen elhiggyem a 31 éves paromnak hogy tőlem terhes? Sose esett tőlem teherbe senki . Védekezés nélkül vagyunk együtt 2 éve eddig ő sem. Kételkednétek? 60 év felett lehetseges ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 19:44
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
61%

Fiatalok is sokan vannak akiknek a párjuk több évig nem esik teherbe.


Amúgy ez a kérdés nekem is sántít.

2012. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
73%

Papa! Maga nem normális, hogy 60 felett be tetsztett vállalni a gyereket! Eszébe jutott, hogy VAN esély arra, hogy a gyerek általános iskolai ballagását sem fogja megérni?


Egyébként el tetszik menni az orvoshoz, és megnézetni az "anyagát", hogy mennyire használható még. Ha gyenge eredmény érkezik, akkor valószínű, hogy a hölgyike átb*szta a fejét és nem az Öné a gyerek.

2012. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
47%
A hosszú hétvége átka a sok unatkozó iskolás...
2012. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
32%

meg kell kérdezni az asszonytól hogy kijéjapuja??


amúgy felelőtlen döntés 60 év felett. a gyerekednek nem lesz apja..normális gyereknek a 60 éves a nagyapja, de lehetne neki normális esetben a dédapja is(nekem 62 volt a dédapám mikor megszülettem!!!!)

2012. máj. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
66%

Ez kamu!

én is 30 vagyok, de nekem nem kellene 62 éves pasas. Az öregapám lehetne.

Ha mégsem kamu, igen, simán lehet. Amúgy van DNS teszt, amivel kiderülhet. De lehet hogy a nőd besértődne, ami jogos is.

2012. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Miért nem kellene neked egy 60 as férfi? Egyébként már elhiszem hogy az enyem csak a csalad felhuzott és akkor elbizonytalanodtam.
2012. máj. 28. 14:18
 27/42 anonim ***** válasza:
86%

"A rokonok huznak ezzel hogy nem az enyem . "

Nem egy tipikus 62 éves ember szótárába való mondat....

Több kérdés is felmerült bennem!

1. Te 62 évesen itt netezgetsz és teszed ki a magádéletedet?

Ha igaz, akkor a körkülönbség alapján jól beazonosítható vagy, mert ugye nem sokan rohangálnak egy éppen fele annyi idős nővel az oldalukon!

2. MIlyen rokonok "húznak" ezzel?

3. azért ha tényleg igaz 62 évesen gyereket vállalni, úgy, hogy MO-on a férfiak átlag életkora 65 év...

2012. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
58%

"Miért nem kellene neked egy 60 as férfi?"


Szerinted, bammeg? :D

2012. máj. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Most mi a baj a korommal?az anyam is 92 éves kesei gyereknek számítok pedig de ő is él még.
2012. máj. 29. 08:20
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

sokan szerintem azon vannak kiakadva milyen fiatalosan beszélsz, meg hogy egyáltalán netezel, ezért hiszik hogy kamu. Meg egy mai 62 éves férfi nem az interneten fog választ keresni erre a dologra.


mindenesetre, elég nagy felelősség ilyen korban megtartani egy gyereket, hisz ne haragudj, de 62 évesen apának lenni elég nagy "kockázat" ha érted mire célzok. A hölgy nagyon bátor hogy úgy mondjam teherbe mert esni.


ha minden ugy van ahogy irtad, sok sikert nektek, és kitartást

2012. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!