Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélt már tiszteletlenül...

Beszélt már tiszteletlenül veled a párod/férjed? Mit reagáltál rá?

Figyelt kérdés
A komolyabb verzióra gondolok,amikor a férfi lehord a sárga földig ha éppen olyanja van,ronda szavakat használva.Eltűrnél ilyen jellegű kirohanásokat,ha ezeket leszámítva normálisan viselkedik?Hol az a határ,amire már azt mondja az ember,hogy elhagyom,mert ezt már nem viselem el.
2012. máj. 28. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a 3 év alatt nem fordult még elő ilyen. de szerintem nem is hagynám. 1-2 alkalommal, ha kiborul a bili, és ideges lesz, és netalán csúnyán beszélne velem, attól még el nem hagynám. de ha ez folyamatosan megtörténik, akkor igen. velem senki ne beszéljen csúnyán, és tiszteljük egymást.
2012. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan indok, amiért ezt el kell viselned. Az én exem folyamatosan ezt csinálta, mindenféle rohadt szemétnek elhordott, k*rva anyázott, de a többit nem írnám ide, mert annyira undorító. Utána persze folyton bocsánatkérés jött, mikor lehiggadt és azt mondta, hogy hirtelen haragjában mondta ezeket. Én viszont úgy gondolom, hogy akármilyen ideges valaki, azzal nem beszélhet így, akit szeret. Ha igazán szeret, akkor nem gondol rólad ilyeneket még akkor sem, ha épp haragszik valamiért. Szerencsére a jelenlegi párom, akivel két éve vagyok együtt, soha egyetlen szóval nem bántott meg, mindig higgadtan és normálisan kezeljük a nézeteltéréseket.

Az az ember, aki nem tisztel téged, az nem is szeret!

30/N

2012. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én eltűrtem. egyre aljasabb lett az amúgy nagyon helyes és intelligens párom. csak velem tette ezt, mások előtt egy szent volt.

aztán még ő dobott ki,amikor nem tetszett neki, hogy kikértem...

2012. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy körforgás,amit ez az illető csinál.Egy ideig jó minden,aztán bepöccen és szakít.Ilyenkor jön elő belőle az állat,nyomdafestéket nem tűrő üzeneteket küld.Majd lehiggad,vissza könyörgi magát.Ez nem normális dolog.
2012. máj. 28. 19:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon ritkán de előfordul, akkor is csak 1 csúnya szó általában. De nem hagyom annyiban, akkor indulhat a veszekedés, hogy mit képzel magáról. Én úgyis nem vagyok hajlandó olyanra csúnyát mondani, akit szeretek. Úgyhogy le van olyankor teremtve rendesen, vagy én is odaszólok. Szerencsére féléves szinten lehet még ezeket számolni egyelőre.
2012. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*ugyanis
2012. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a 8 évünk alatt, nem fordult ilyen elő... de nem is tűrném...
2012. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer. Bevásárlóközpont parkolójában hangzott el a "kussolj már." (Mert - ez ugyan nem mentség! - ideges volt, mert tele volt csomagokkal, hívták a telefonján és még én is akartam neki mondani valamit) Szakítani akartam, végül bocsánatkérését követően megegyeztünk abban, hogy velem így nem beszél (én se vele, természetesen), és többet nem fordul elő. Majdnem két éve esett ez meg, és azóta ilyen nem is volt.

Ilyen krvázós dolgokat viszont barátnőméknél egy idő után pofon követte. Azért ha ki is csúszik valami, nem mindegy, hogy pontosan mi...

2012. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
4 év alatt soha. Nem is tűrném el.
2012. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi fiatalabbak vagyunk (18, 21), és mi alapból szívjuk egymást vérét folyton. Tehát a "kussolj" általános nálunk, de soha nem komoly, inkább vicces, és mindig szócsata lesz belőle. Egyedül a k.rvaanyázás, k.rvázás nem "megengedett", az már sok.

Lehet, hogy emiatt, de mi soha nem beszélünk egymással csúnyán idegből. Régen igen, voltak csúnya dolgok, amiket visszagondolva már mindegyikünk szégyell, de közben meg általában jogos volt a dolog.

Viszont most már harmonikus a kapcsolatunk, és csak viccből oltjuk egymást, így "kiéljük" magunkat. Nincsenek veszekedések sem, és nagyon szeretjük egymást, lassan 2 éve:)

2012. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!