Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyám? És most mi...

Miért ilyen anyám? És most mi lesz a romantikus vacsival?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok.

Ma át jön barátom szerettem volna meglepni egy romantikus ebéddel vagy vacsival, amit ÉN MAGAM főzök neki.

Azt szerettem volna hogy mire átjön kész legyen a kaja és lent meg tudjk szépen gyertyával teriteni stb.

Erre anyám a konyhába se enged, mondván én ugyse tudok semmitse megfőzni, és hogy az én barátom milyen kényes hogy neki külön kell főzni mert neki nem jó az amit mi eszünk.

Nem fogta fel, hogy pl csinálhatnánk milánóit abból mindenki eszik, csak én akarom megfőzni hogy elmondhassam barátomnak h ezt direkt NEKI FŐZTEM. Erre anyám elkezd velem orditani , hogy én ugyan nem főzök semmit, mert nem meri rám bízni, és nemérti miért akarunk külön zabálni (hogy ő idézzem) mert mit különcködünk.

MOST EZEN MIT NEM LEHET FELFOGNI?


Direkt szoltam barátomnak h délután jöjjön, hogy addigra csinálok vmi finomat, erre tessék...nemsokára ideér kaja nincs, mert ami lesz azt se én főztem, akkor meg mi értelme a romantikázásnak ha anyám főz meg ugyis kezel mint egy nyomit.

Az már a másik fele,hogy eddig pl anyám azzal is nyaggatott, h legyen meg a jogsim most h megvan kb megaláz mások előtt h "hát jövök vele, egyedül nem vezethet, nem engedem, mert szarul megy neki"-tökre leéget, ha olyan szar lennék nemis kaptam vna jogsit.

Szóval befuccsolt a mai romantikus vacsi, kedveskedni akartam barátomnak, mert rég voltunk így együtt, meg mostanság ő többet is tett értünk. Szóval átjön de... minek, mert még egy kaját se főzhetek én magam a saját pasimnak mert anyám szerint egy nyomorék vagyok akire semmit sem lehet rábizni.

MOST MI LEGYEN? ÉS ne irjátok h de jó a kaja amit anyám főzött, ja jó... de én magam akartam h barátom érezze h miatta főztem nem pedig szokásosan anyám kosztját eszi. 5LET????


2012. máj. 29. 12:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát amíg nem látsz túl a mai vacsi terveden, addig ez lesz. Itt nem a kajáról van szó, hanem a határokról, amiket nem szabsz meg magadnak. Ezt az otthont kinőtted. Légy a magad ura!
2012. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

a milánóihoz is spagetti tészta van, a 2 szinte u.a.

de a milánóit is anyám főzi h ne én csináljam ://

2012. máj. 29. 13:10
 13/31 anonim ***** válasza:
50%
Eleve nem találtam volna ki abban a házban romantikus vacsit,miközben ez a helyzet.
2012. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudod, hogy ilyen az anyukád, miért akarsz otthon romantikázni? Kérjetek kölcsön egy lakást, ha másképp nem megy, és romantikázzatok ott kettesben.
2012. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

és mégis miből legyek a magam ura???

kb 1hete munkanélküli vagyok eddigis olyan helyen doglztam ahjol napi 12óráért kaptam 5ezret. nevetséges

van egy 400ezres iskolám és szart se érek vele, mert sehova se tuzdok elhelyezkedni, szomorú de magyarországon nincsen sok lehetőség arra h a fiatalok elköltözzenek otthonról és megéljenek.

és most jöhetnek a leszólások ez az igazság, ez magyarország, mit dolgozzak???????? naponta 4x megnézem az álláshirdetéseket hiába küldök önéletrajzot vagy ilyeneket le se sz*rnak, azért nem olyan 1szerű állást találni, az könnyen beszél aki dolgozik

2012. máj. 29. 13:13
 16/31 A kérdező kommentje:

a szépségiparban tanultam.

de a vendéglátásban is keresgélek de olyan helyre semmi esélyem ahova 5éves tapasztalattal rendelkező pincért vagy szakácsot keresnek. Meg a szépségipar tele van erotikus munkával:/

ma kitanulok 1 szakmát és hnap már nem kell. akarok még 1 iskolát de mit? mire van kereslet? plusz miből? ahhoz elöbb meló kéne h finanszirozzam magamnak, de sajna nehéz munkát találni.

2012. máj. 29. 13:16
 17/31 A kérdező kommentje:

rettenet szivesen elköltöznék itthonról, elhihetitek.

de miből? naponta megkapom itthon hogy munkanélküli vagyok, mégis naponta 2expresszt veszek és neten is nézelődök, de azért nem olyan egyszerű melot találni.

2012. máj. 29. 13:17
 18/31 anonim ***** válasza:
32%

ne válogass. ami van oda menj.ma mcdonalds,akkor az. nem rinyálni kell hanem lépni.


anyádnak meg igaza van,gondolom a kocsi nem a tiéd?


ha nem tetszik h eltaratnak-még mindig-akkor szépen tegyél ellene vagy alkalmazkodj. pasid is ilyen élhetetlen mint te? miért nem laktok együtt?

2012. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
Melót találni egyszerű. Normális melót találni nem az.
2012. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Régen én bátran nekiindultam a világnak.Fogtam a motyóm,elmentem Balatonra egy kempingbe,és tök véletlenül másnapra lett munkám arra a szezonra:)Ugyanígy voltam külfölddel is,de ehhez azért szerencse kellett,illetve akkor még lazán fogtam fel mindent.
2012. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!