Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 év közöttiek! Ti hogy...

20-25 év közöttiek! Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Ti is szeretnétek már a saját lábatokra állni? Esetleg összeköltözni a párotokkal, lassacskán családot alapítani?

De mégis miből és hogyan? :(


2012. máj. 30. 14:08
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
52%

Kevdes 2.

Ti már megoldottátok.

A kérdezőnek igen hasznos, és kimerítő választ adtál.

Gondolom már nagyon feszített belülről, hogy kiírd magadból.

2012. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
91%

33 éves koromra sem jött még össze.

Spórolni tudok, de nincs munka, így nincs miből.

Ez itt a fő probléma...

2012. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
17%
Nah még egy vitatkozó p*csa. Közöd hozzá, hogy én mit írok? Savanyú a szőlő, hogy nekem összejött?
2012. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen elköltöztem, míg végeztem a kihelyezett főiskolai képzést, pultosként dolgoztam, s aztán szépen benne is ragadtam. De annyi fizetésből tényleg csak épp az albim, meg a kajám fért bele, meg a diákhitel tartozásom részletezése, ill. telefonom. Aztán az egyik internetes művészeti portálon összeismerkedtem jelenlegi párommal, aki épp a hazaköltözésén volt, de aztán komolyabbra fordult a dolog és inkább én költöztem ki hozzá külföldre(a diákhitelt addigra kifizettem, így összejött a kiútpénz). Szóval, azóta együtt lakunk, gyűjtünk a házra, amit majd otthon fogunk venni. A lassacskán nálunk 5-6 év gürizést jelent, és majd csak utána lesz gyerkőcünk.

Miből? Otthon sem volt egy álommelóm, meg itt sem, véletlenül sem a végzettségem, de csinálom, örülök, hogy van munkám. Hogyan? Tescoban az akciós termékek, kuponok, hentes.

2012. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

A mi helyzetünk is elég kilátástalan egyelőre. Ezért a kérdés és ezért az elkeseredés is. Hátha van valaki, akinek a példáján mi is elindulhatunk valahogy.

Én 21 vagyok, párom 25. 5 éve vagyunk együtt, tervezzük/terveznénk a jövőnket, de egyelőre sajnos nem állunk úgy anyagilag. Én tanulok, ő munkát keres, a szülők nem tudnak támogatni.

Várom a tuti tippet. :)

2012. máj. 30. 14:37
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Még egyetemre jártunk, én 22 voltam, a párom 23, amikor összeházasodtunk. Mivel már nem volt sok óránk, tudtunk normális diákmunkát vállalni, illetve a férjem tanulmányi ösztöndíjas volt annál a cégnél, ahol azóta is dolgozik. Egyetem után én is elmentem dolgozni. Egy darabig albérletben éltünk, majd vettünk egy lakást hitelre. Röviden ennyi.

Ha már nem nappalira jársz, és van munkád, akkor el kell, hogy tudd tartani magadat.

2012. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ha még tanulsz, bírd ki az az 1-2 évet, ami hátra van, utána lehet önálló életet kezdeni. :) Nem tudom, merre éltek, de ha olyan helyen, ahol nehéz munkát találni, akkor el lehet az ország másik felébe is költözni, fiatalok vagytok még. Nekem nem egy olyan vidéki ismerősöm van, aki otthon évekig nem talált állást, aztán Pestre költözött, itt meg secperc alatt el tudott helyezkedni.
2012. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

20 éves voltam, mikor osszekoltoztunk. Kozosen felvettunk hitelt a házunkra. Igy saját lakásunk van, nyogjuk a hitelt. Mind a ketten dolgozunk/dolgoztunk. 5 éve lakunk egyutt. Kozben ossze is házasodtunk és van egy 16 hos kislányunk.

Szulok nem tudtak segíteni, elváltak mindkét oldalon. Csak saját magunkra számíthatunk. Kevésbol élunk, de megélunk, nem panaszkodom. 6 honapos volt a kicsi,mikor vissza kellett állnom dolgozni, mert szukségunk van a pénzre.


25N

2012. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

18.vagyok


férejem 32 éves én 25.

2012. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Suli mellett elmentem dolgozni, felsőfokú végzettséggel, a férjem szintén dolgozik. 22évesen az apósom üresen álló házát elkértük, mi csak használjuk, nem a miénk, de nem is bérlemény, megszületett a kisfiunk, 24évesen a kislányunk is megszületett.

Mi tényleg a buli időt a tanulásra a nappalokat pedig a munkára áldoztuk... és így sikerült saját lábra állni.

2012. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!