Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 év közöttiek! Ti hogy...

20-25 év közöttiek! Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Ti is szeretnétek már a saját lábatokra állni? Esetleg összeköltözni a párotokkal, lassacskán családot alapítani?

De mégis miből és hogyan? :(


2012. máj. 30. 14:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi érettségi után, 18 évesen felköltöztünk Pestre. Ahol azelőtt éltünk faluban, nagyon kevés volt a munkalehetőség és a fizetések is legjobb esetben a 70-80 ezret súrolták. Sikerült elhelyezkednünk, idővel előlépetettek bennünket. 5 évig albérletben laktunk, ennyi idő alatt sikerült félretennünk egy garzonra. Így saját lakásban sokkal könnyebb félretenni, tervezzük, hogy 1-2 éven belül továbbköltözünk egy közeli kisvárosba vagy faluba kertes házba és jöhetnek a gyerekek is :). Én úgy gondolom, hogy oda kell költözni, ahol munka van és ha ketten vagytok, sokkal egyszerűbb.
2012. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
egyébként mindketten 24 évesek vagyunk
2012. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen költöztünk össze párommal (most 23 vagyok), 5 éve vagyunk már együtt, idén házasodunk össze.Nagyszüleim meghaltak sajnos és az ő házukban lakunk, nem kérnek érte pénzt.Mi is Kelet-Mo.-on lakunk Debrecen mellett, hát itt nem sok lehetőség van.Most én gyesen vagyok, párom asztalos.Reggel 5-délután 5-ig van, sokszor szombaton is, így kap 120ezret.:(De még vasárnap is megy néha 5-12-ig.Nem fizetik túl.Örülünk,hogy legalább van munkája.
2012. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy feltetted ezt a kérdést, jó egy kis erőt meríteni a válaszokból, nekem mostanság folyton azon jár az eszem, hogy mikor sikerül már összeköltöznünk. De ez nem ilyen egyszerű. 21 éves vagyok, a párom 24. 3 és fél éve vagyunk együtt. Én itthon lakom anyukámmal, és a 7 éves húgommal, akire elég sokat kell vigyáznom. Párom albérletben, de neki szerencsére elég fix munkája van, most 110 ezret keres, de van esélye előre lépni. Én 1 év múlva végzek a fősulin. Borzasztóan szerettem volna egy bizonyos szakon továbbtanulni mesterképzésen, de ha nem jön össze levelezőn, államin, akkor le kell mondjak róla, mert nem szeretnék még 2 évet itthon lenni, anyámmal sem a legjobb a kapcsolatom. Apukám támogat anyagilag, szóval tőle kapok zsebpénzt. Van egy nyaralónk, amit eltervezünk adni, és majd annak egy részét megkapom én, amiből egy kis lakást talán sikerül venni. Abban bízom, ha majd már én is keresek, kettőnk fizetése a kezdetekben elég lesz egy kis lakás fenntartására. Hát meglátjuk. Mindenkinek sok sikert, hogy minél hamarabb összejöjjön a saját élet!
2012. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Hú,nagyon kilógok a válaszadók sorából,de leírom,ez is egy válasz. 22 éves vagyok,lány és nem akarok összeköltözni a párommal, sem családot alapítani még, 2 éve vagyunk együtt. Ő idősebb nálam, így megvan már mindene,saját ház, autó,jó vállalkozás,én most végzek az egyetemen. Szeretnék dolgozni, érdekel a végzettségem nyújtotta lehetőségek és nem akarok 2 tescos szatyorral odamenni hozzá. Bizonyítani akarok magamnak, neki,a családomnak, és kb. 5 évet dolgozni. Még képtelen vagyok egy életre elköteleződni (persze nem érzelmileg), pedig imádom a páromat. Minden tiszteletem a tiétek :)
2012. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem én is eléggé kilógok a sorból, de azért leírom.

a nagyszüleim egész életükben azért spóroltak, hogy nekem tudjanak lakást venni. végülis ha azt nézed, 50 év alatt kényelmesen félre lehet tenni egy lakás árát...


kaptam egy lakást 17 évesen, 22 évesen lett munkám, ide költözhettem a párommal. neki elég jó szakmája van, én is megkeresem azt a pénzt, ami elég, még egy kicsit el is teszek belőle. ugyanúgy, ahogy ő is. tavaly vettünk autót, szóval tényleg semmi panaszom nem lehet, nem is szoktam picsogni semmin, mert látom, h másoknak nem jön olyan könnyen az anyagi biztonság.


a családalapítás ráér 30 évesen, nem szeretném elkapkodni, mert erre nem csak anyagilag, hanem érzelmileg is meg kell érni, úgy gondolom.

2012. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék saját családot, csak saját élet megteremtésén fáradozom, de sajnos nagyon, nagyon nehéz.
2012. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Jó lenne már összeköltözni, de én még tanulok 2 évig. Valószínűleg utána is csak minimálbért fogok keresni, ugyanis a szakma, ami érdekel, csak ennyit ér... (Az elmúlt 2 évben olyat tanultam, amire "van" kereslet, de annyira nem érdekelt, hogy kínszenvedés volt, ezért megyek inkább olyanra, ami érdekel.)

Család egy fillérrel sem tud támogatni, pedig 24 éves korom körül szülni akartam, és házasságban élni.

Barátom jól keres, de ő meg nem vágyakozik el otthonról.

5 éve vagyunk együtt, én 20 éves vagyok , ő 25.

2012. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!