Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mulik el a szerelem egy...

Mikor mulik el a szerelem egy házassagban? Mért lehet hogy 2 év után még szerelmesebb vagyok mint mikor házasodtunk? Barátnőm szerint kémiailag 2 év mulva elkéne tünnie

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 09:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nálunk 8 éve tart, úgyhogy ez csak rajtad/rajtatok múlik....
2012. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A szerelem nem múlik el, csak akkor ha a felek sz*rnak egymásra, vagy ha rosszul választottak. Ez esetben vagy elmúlik és eléldegélnek egymás mellett azzal, hogy már nem szerelmesek, de szeretik egymást (önáltatás), vagy eléldegélnek egymás mellett egymást ölve, vagy elválnak.

Ha a megfelelő társsal vagy és törődtök a kapcsolattal, akkor nem múlik el. Ami elmúlik az nem volt szerelem soha.

2012. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21:03 - Csak nem csalódtál a szerelemben? Ez még nem jelenti azt, hogy mindenkivel az történik, ami veled.
2012. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%

21:03, neked csak a szőlő savanyú, én őszintén sajnálom az irigy embereket...


Én pont egy pasitól (mit tesz isten, a páromtól) hallottam épp egy hajnalig tartó szenvedélyes este után és közben, hogy azelőtt ő sem hitte, hogy létezik ez, hogy ennyi év után sem múlik, sőt...

2012. jún. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha itt mindenkinek még 25 év után is tart a "rózsaszín köd", akkor itt kb mindenki 50 közelében jár. Nehéz elképzelnem, sőt, felettébb szürreálisnak tetszik ahogy ötven körüli párocskák viháncoló tinik módjára szökdécselnek a parkban kézenfogva, minden tizedik méteren leállnak és egymás szájába bújnak nyalni-falni egymást, meg a padon egymás ölébe ülnek, már-már szexuális aktust imitáló szinten, aztán jön egy féltékenységi roham, meg a hiszti... -.-


Na ez a rózsaszín köd, és nem, még a harminc éves párocskákat se tudom így elképzelni... -.-

2012. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Na meg a napi 30 sms-t sem, mindent a "énszejetlekjobban!!" szócskákkal, meg ahogy ábrándozva bandukolnak a kis világukban a melóhelyükön, meg a napi 5-6-7 szexet sem, ami nálam alap a rózsaszín köd esetén...


...tekintve hogy most is tart, de még csak fél éve vagyunk együtt >:)

2012. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Na ez a rózsaszín köd"

A te világodban valószínűleg ez. Ez nem rózsaszín köd, hanem tiniszerelem. Valamit keversz. Nem kicsit.

2012. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Erről eszembejutott hogy olyanok vagyunk mint a tinik abbol a szemponvtbol hogy óránként hivjuk egymast és igy szeretlek ugy szeretlek a téma.most is olyqn édi amig én alszom főzi nekem az ebédet boltba ment stb remek férj.
2012. jún. 2. 11:01
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkó' papucs.
2012. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
7 éve vagyunk együtt,mai napig imádom,elolvadok ha ránézek. szóval nem kell elmúlnia,de persze meg kell érte dolgozni :)
2012. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!