Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiam elmondta, hogy meleg....

Fiam elmondta, hogy meleg. Hogy mondjam el az apjának?

Figyelt kérdés

22 éves fiam elmondta, hogy homoszexuális beállítódású és a fiú, akit mi a lakótársaként/barátjaként ismerünk a párja. (Megjegyzem én gondoltam)

Engem nem rázott meg, én már sokat gondoltam erre, eszembe jutott és imádom, szeretem, nekem az a fontos, hogy boldog legyen és szeressék egymást, nem zavar, hogy azonos nemű a párja, de... a férjem enyhén szólva konzervatív a témában. Igazából még mikor a gyerekeink kisebbek voltak többször is mondta, hogy kitagadná, ha meleg lenne valamelyik gyereke...

Nagyon megrázná őt és félek, hogy indulatosan viselkedne...

Valószínűleg a fiam is ezért engem kért meg, hogy mondjam el neki...

Hogy adagoljam ezt be úgy, hogy el tudja fogadni?????



2012. máj. 31. 10:01
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg elsőként kicsit beszéltetni kéne a gyerekeiről, mit tenne meg értük, mennyire szereti őket - persze indirekt módon. Ha utána tudja meg, saját magának mondana ellent, ha kitagadná.

Ha 1-2 napig dühös lesz, hagyni kell, nem mindenki emészti ezt meg gyorsan.

2012. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
76%
A fiad is érett felnőtt ha az anyjával végezteti el a piszkos munkát.. Az apja is megérdemli, hogy a fia mondja el neki.
2012. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
90%
Nem tartom túl jó húzásnak, hogy a fiad veled akarja elmondatni az apjának. Megértem, hogy fél a reakciótól, de neki kell érezni, hogy el lehet-e mondani, vagy inkább nem. Ha meg úgy érzi, hogy szükség van rá, hogy az apja is tudjon róla, akkor neki kellene vállalni, hogy ezt a tudtára adja. Elvégre ez egy nagyon is személyes jellegű dolog.
2012. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
91%

Hát semmiképp se úgy, hogy tényként közlöd.

A helyedben csak úgy elkezdenék a fiunkról vele beszélgetni, ő mit gondol róla, mire számít vele kapcsolatban a jövőben, és ha sikerül olyan lelkiállapotban találnod, hogy úgy érzed, elmondhatod neki, akkor elmondod, ha úy érzed, akkor nkább fuss neki később, pár nap múlva mégegyszer.

Szerintem a "kitagadás csak a melegek iránti ellenérzéseit

2012. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
53%

en megmondanam a fiamnak, hogy ez az o dolga. Ha nem tud az apja ele allni es elmondani, akkor nem all ki a homoszexualitasa mellett.

Kapja ossze magat alljon oda, hallgassa vegig a dorgedelmeket, aztan majd megnyugszik az apa is es minden rendben van.

2012. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
69%
akarta jelezni, ha a gyereke érintett, másképp látja majd. (bocs, az előbb rányomtam a küldésre véletlenül.)
2012. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ne tudja meg az apuka.Az édesapák ezt nehezen viselik.Az unokatestvérem is meleg és az apja nem tud róla csak az anyja.

Ahogy mondod konzervatív felfogású , nem értené meg.Azt mondaná hogy beteg meg orvoshoz kell vinni...stb.

2012. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
De hosszú távon ezt nem jó szerintem eltitkolni. Játsza meg magát az apja előtt? Sose hozza el családi ünnepekre a párját? 48 évesek vagyunk úgyhogy remélem még van pár évünk... Hosszadalmas titkolózás lenne.
2012. máj. 31. 10:11
 9/54 anonim ***** válasza:
81%
Akkor legyen felnőtt, és mondja el ő maga. Tényleg nem való másra testálni a kellemetlen feladatokat annak, aki már felnőtt.
2012. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
11%

inkább ne mondj az apjának semmit. szegény kitérne a hitéből és jogosan hogy hol rontotta el.

inkább béreljetek fel egy lányt aki eljátssza a barátnőt amíg ott lakik és utána költözzön a meleg fiacskád az apjától legalább 3000 kilométerre.

2012. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!