Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiam elmondta, hogy meleg....

Fiam elmondta, hogy meleg. Hogy mondjam el az apjának?

Figyelt kérdés

22 éves fiam elmondta, hogy homoszexuális beállítódású és a fiú, akit mi a lakótársaként/barátjaként ismerünk a párja. (Megjegyzem én gondoltam)

Engem nem rázott meg, én már sokat gondoltam erre, eszembe jutott és imádom, szeretem, nekem az a fontos, hogy boldog legyen és szeressék egymást, nem zavar, hogy azonos nemű a párja, de... a férjem enyhén szólva konzervatív a témában. Igazából még mikor a gyerekeink kisebbek voltak többször is mondta, hogy kitagadná, ha meleg lenne valamelyik gyereke...

Nagyon megrázná őt és félek, hogy indulatosan viselkedne...

Valószínűleg a fiam is ezért engem kért meg, hogy mondjam el neki...

Hogy adagoljam ezt be úgy, hogy el tudja fogadni?????



2012. máj. 31. 10:01
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
23%

jóvanmár b*zdmeg felfogtam..csak utána láttam h az egyik válaszoló ezt írta "Megkért a fiad, hogy ne mondd el"

és akkor gondolkodtam h mivan?biztos én vmit félre olvastam...

2012. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk b*zdmegozás helyett egy "bocs, tévedtem" lehet, hogy jobban mutatna, de mindegy.
2012. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
19%

nem tévedtem..egy másik válaszoló írta jól és azt hittem én írtam hülyeséget közben meg nem...

am meg BOCS de én így beszélek

2012. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
32%
vagyis egy másik válaszoló írta rosszul...
2012. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
0%
Én megértem az apukát. Miért kellene elfogadnia? Még akkor sem, ha az ő fia. Már bocsánat, de ha a gyerekem nem természetesen viselkedik, akkor nem vagyok köteles elfogadni őt.
2012. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg, mi történt azóta! Ne haragudj, amiért nem tudok érdemben hozzászólnia témához, de nem érint a kérdés, viszont ha látok egy viszonylag régebbi kérdést, mindig elgondolkodom, mi történhetett azóta a benne szereplőkkel.
2012. júl. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
91%

Valóban jó ötlet az,hogy kezd el kérdezgetni a férjedet,hogy mit tenne meg a gyermekeiért.Ha azt válaszolja,hogy mindent,akkor tedd fel a nagy kérdést:"és ha homoszexuális lenne valamelyikőjük?"

Aztán ezek után alakulna,ahogy alakulna..

Te elmondanád,hogy az emberekben a homoszexualitás nem egy hiba.Aki ezt szégyenként kezeli,az egy konzervatív,elmaradott ember.Az a szégyen,amikor egy apa nem tesz meg a gyermekeiért semmit és kitagadja őket,csak azért,mert mások,mint amit elvárnak tőlük.


Nekünk embereknek az a hibánk,hogy nagy a megfelelési kényszerünk még gyermekkorunkban.Valakiből ez kinevelődik,valakiben benne marad!De az tény és valóság,hogy nem lehet örökké fogni anyuci szoknyáját,és nem lehet apuci arcát nézni,hogy haragszik-e vagy sem!Felnőtt férfit nem illik ilyenért megverni,megpofozni.Ha ezt tenné,akkor valószínűleg anyaként felállnék és azt mondanám a fiamnak,hogy tessék,itt van xy összeg,menjetek el,éljétek az életeteket,rám számíthattok,apátok meg olyan,amilyen..


16/L-biszexuális vagyok,a szüleim nem tudják,de sohase fogják megtudni,éppen ezért,mert félek a reakcióktól..nagy bátorság volt a fiadtól,hogy elmondta neked.

2012. júl. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
0%
16 éves biszexuális. Gondolom,te is csak divatból.. Akárhonnan nézzük, a homo,bi,transz stb. szexualitás abnormális,mondhatni génhiba és a szar nevelés eredménye. Ugyan a szülők sem tudnak mit csinálni de senki ne várja el tőlük,hogy jó képet vágjanak ahhoz,hogy a fiuk seggében egy másik pasi turkál..
2012. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, szerintem te selejtesebb vagy, mint bármelyik meleg.
2012. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
92%

"16 éves biszexuális. Gondolom,te is csak divatból.. Akárhonnan nézzük, a homo,bi,transz stb. szexualitás abnormális,mondhatni génhiba és a szar nevelés eredménye. Ugyan a szülők sem tudnak mit csinálni de senki ne várja el tőlük,hogy jó képet vágjanak ahhoz,hogy a fiuk seggében egy másik pasi turkál.."



Nem csak divatból.Szerintem a szexualitás nem megy divatból,legalábbis nekem nem,az is biztos!HA VALAKIHEZ NEKEM NINCS GUSZTUSOM HOZZÁÉRNI,AKKOR NEM ÉREK HOZZÁ,NEM VONZÓDOK HOZZÁ CSUPÁN CSAK DIVATBÓL!!Több,mint 1,5 éves kapcsolatom van egy lánnyal.Pont ezen az oldalon ismerkedtem meg vele.


MÁSRÉSZT A SZÜLEIMET ne vedd a szádra,hagyd békén!Undorodom az ilyen emberektől,akik a szülőket veszik elő folyton,főleg egy ilyen témában.A biszexualitás nem divat nálam,egyáltalán.A nevelésem tökéletes,mert EGYENES,ŐSZINTE EMBERNEK ÉRZEM MAGAM,és NEM ISZOK,NEM DROGOZOK ÉS NEM CIGIZEK!!Cigi a számba egyszer volt,amikor kipróbáltam kiskoromban-és ez igaz.A drogot sosem próbáltam ki!!Bulizni sem járok hétvégente.Most lesz falunap augusztusban,arra elmegyek,meg akkor lesz egy nagyon jó buli,tök barátságos,itt nem drogoznak,meg semmi.Inni sem fogok,és tudod miért?MERT ÉN ALKOHOL NÉLKÜL IS JÓL ÉRZEM MAGAM!!

Mi az hogy elvárja bárki is a szülőktől,hogy jó képet vágjanak ahhoz,hogy a fiúk seggébe egy másik pasi turkál???TUDOD TE,HOGY A SZOBÁN BELÜLI DOLGOK CSAK A PÁRRA TARTOZNAK,SENKI MÁSRA?


SZÉGYEN,hogy érettebb vagyok,mint te!De nem nekem szégyen,hanem neked!


16/L-BISZEXUÁLIS!!NEM DIVATBÓL!!

2012. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!